Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék újra beilleszkedni?

Hogyan tudnék újra beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Szoval van egy barati köröm a suliból,de mivel fél évig nem volt suli és azon kívül is csak párszor találkoztunk,már nem ugyanolyan most,mint volt.Négyen vagyunk és én meg egy másik lány nagyon jóba voltunk,és kb mindig mindent együtt csináltunk,és egymást szerettük jobban.Most viszont a fél év után ez a lány a körből egy másik lánnyal lett nagyon jóba.Egész nap beszélgetnek és nevetnek.Néha próbálok hozzászolni,de legtöbbször nem tudok,vagy ha igen akkor kellemetlenül érzem magam.Lehet azzal van a baj hogy nagyon ráfeszülök hogy "lecserélt"?Vagy az hogy nagyon bizonytalan vagyok és kicsit önbizalom hiányos?Néha ha hárman beszélgetnek akkor sem tudok hozzászólni,és kirekesztve érzem magam
2021. máj. 11. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Van ilyen, keresd a társaságukat többet 😌
2021. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Oh, és még hány ilyen lesz, mire rájössz, hogy nincs olyan, hogy BFF. Keress újabb barátokat, persze nem kell rosszban lenni a másik két "régi" lánnyal, de ők most úgy vannak, mint te voltál régen a másikkal.

Én mindig csak a második legjobb barátnő voltam, régen utáltam ezt, kiközösítve éreztem magam, aztán egyszer rájöttem, hogy így több embert ismertem meg, mert nemcsak egy emberrel voltam jóban, hanem kb. mindenkivel.

De ne akadj ki, az önbizalmad is kialakul majd, azzal meg dolgozhatsz is rajta, ha új barátoknál kezdeményezel. Hajrá.

2021. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!