Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak akik rettegnek a rendőrtől, ha felügyelnek a villamoson, buszon, vonaton?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom, hogy úristen, ezeknél töltött fegyvervan, éles lőszer van benen! Meddig kell rettegésben élnünk?


Ez basszus katasztrófa, hogy a HONvédelmezői, a honvédek ennyire ijesztőek. Engem nagyon is megnyugtat, hogy egyre többen vannak. Sokkal kevesebb lesz a piti tolvajlás, a rablás, nem fognak belekötni csak úgy a villamoson senkibe.

Egyik nap reggel épp szálltam fel a vonatra, ahol az előttem lévő nő a barátnőjének mondta iszonyú idegesen, hogy ő fel nem száll rá, mert meglátott 2 rendőrt. és hogy menynire undorító, hogy ilyen rettegésben kell vonatoznia, megvárja a következőt.


Akinek tiszta a lelkiismerete az nem tart tőlük. Akinek nem tiszta az ideges lesz, nyugtalan a közelükben. Nincs igazam?

Mi a francért kell rettegni attól, hogy kapsz egy személyes biztonsági őrt arra az útszakaszra ahova mész?


Erről eszembe jutott: "Utálod a rendőröket? Akkor ha baj van hívd anyádat!"


2021. máj. 11. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Neten való okoskodás helyett legközelebb náluk érdeklődj.
2021. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tud k*csög lenn iegy rendőr, sőt nagyon sok esetben az, de azért valljuk be. Annak elég nagy hangja lenne, ha bármit jogtalanul tennének.

Ha kinnamradt egy 20-as tábla építkezés miatt egy 90-es szakaszon és azért trafiznak, az k*csögség. De ezért kell rettegni? RETTEGNI?

Engem is büntettek már meg csak azért, mert egy full kihalt részen a bringáról nem szálltam le a zebrán. De az is jogos volt. Betartatják a törvényt. megesküdtek rá.

2021. máj. 11. 16:08
 3/13 A kérdező kommentje:
1: a kérdést megválaszolni lehet, nem okoskodni. Egyébként meg 1: indult a vonat, felszálltam. 2: facén nyílvános poszthoz nem nagyon írkálnék oda, hogy az összes ismerősöm lássa ;) Mert ha épp kifogok pár száz rettegőt, akik szétszednek azzal mit érek? Értelmes vitát nem elhet folytatni velük.
2021. máj. 11. 16:10
 4/13 hollófernyiges ***** válasza:
54%
Irigyellek, hogy te még bízol a rendőrökben.
2021. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is félek tőlük, és nem a fegyver miatt, hanem mert azt csinálnak, amit akarnak. Még hazudhatnak is, hiszen ha egymás mellett tanúskodnak, akkor automatikusan igazuk van.


A rendőrnek akkor sem szegülhetsz ellen, ha jogszerűtlenül viselkedik, mert akkor téged vesznek elő hivatalos személy elleni erőszak és hasonlovak miatt. Utólag nyilván tehetsz panaszt, de az már nem vigasztal, ha 30 év múlva megítélnek neked 30 forint fájdalomdíjat.


Engem pl. a múltkor megállított a rendőr a kerékpárúton fényes nappal, hogy kapcsoljam be a villogót, mert hiába van fényes nappal, "az emberek vakok".


Ilyenkor az ember vérmérséklettől függően vagy elküldené a kis k*** anyjába, vagy esetleg szépen elmagyarázná neki, hogy annak a kis lámpának a miniatűr gombelemmel esélye nincs a napfényt túlvilágítani.


De persze meg kell alázkodni, és szépen bólogatni, mert a rendőr az rendőr, és ha nem tetszik, akkor bevisz, és fogdába tesz.

2021. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de magamon is észrevettem már. Amint meglátok egy rendőrt, azonnal a *** vigyázzba áll bennem és ha tudom hogy semmit nem követtem el, akkor is azon agyalok hogy vajon mibe próbálhatnak mégis belekötni ha nagyon olyanjuk van...
2021. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%
Mert ahelyett hogy a valódi problémával foglalkoznak inkább a gyengébbeket baszogatják, tisztelet a kivételnek. Debrecenben nagyon sokszor előfordul, hogy a főtéren korzóznak és 10-12 éves gyerekeket bírságolnak mert nem a legnagyobb forgalomban az autók között hanem a járdán bicikliznek. Egyszer amikor szóvá tettem egy esetet hogy miért az általános iskolásokat kell baszogatni ( épp gyerekeket bírságoltak) amíg a cigányok a Sámsoni úton gyújtogatnak, kaptam én is egy 30-as csekket. Érdekes hogy a drogos balhés hajléktalanokkal nem foglalkoznak a Petőfi téren, lőhetik maguk nappal a padokon és aki fél az ne járjon arra. Úgyhogy én csak Debrecenről tudok nyilatkozni itt ezért nem szeretik a rend őreit, ritkán hallottam bárkitől is hogy huhh de jó ott egy rendőr.
2021. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

azert mert sokan visszaelnek a hatalmukkal, es azt vegzaljak aki mar amugy is padlon van, a sulyosabb ugyeket meg hagyjak futni.


es igen, engem is kiraz a hideg amikor egy katona ugy setal el mellettem az allomason hogy az ujja a ravaszon van. nem tudom miert.

2021. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már, szerinted az Átkosban mi a franc volt? Amikor egyetlen rendőr végigsétált az utcán, akkor szó szerint KUSS volt mindenkinek. Nem mai dolog már ez.
2021. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Fültanúja voltam, hogy egy kis mitugrász rendőr hogyan beszélt két vásárló nővel a boltban. Bicskanyitogató volt a stílusa, csak nála meg pisztoly volt😃. Ráadásul az egyik nő már idős volt, simán beállt eléjük, mert ő siet, ők meg szegények szóvá tették.

De a komolyabb palik ellen kispályások.

2021. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!