Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy van?

Szerintetek hogy van?

Figyelt kérdés

Ahogy látom magam a tükörben ugyanúgy látnak mások is a való életben,ugyanúgy nézek ki?

Valahol olvastam,hogy a tükör torzít,ezért kérdezem mert kíváncsi vagyok! Köszönöm a válaszokat!☺️



2021. máj. 11. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem a tükör torzit, hanem saját magad.

Egy egoista majom tökéletesnek látja magát akkor is, ha gyász, egy visszafogott lány meg sosem látja magát elég szépnek.

2021. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Úgy van ahogy az első mondja...nekem ha 1000 szer mondjuk egy nap, hogy szép vagyok meg helyes akkor sem fogom elhinni.
2021. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire eltér a tükörben látott kép a valóságtól, ahogyan a fényképek is. Háromdimenziós térben értelmezve máshogyan nézel ki, azt nem tudja visszaadni, csak egy két dimenzióban értelmezett vetületet.
2021. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

#1 es vagyok.


Aki lepontozott, leírná azt is, hogy miért?

Ha a fizika témakörben lett volna leírva, akkor elmagyaráznám azt, hogy mitől függ, hogy hogy törik meg a fény, de itt emberi tulajdonságok kategóriában van.

2021. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én pozitív értékelést adtam, és teljesen igazad is van abban, amit mondtál. A személyiség és a hangulat is közrejátszik abban, hogy milyennek látjuk az adott képet, hogyan értelmezzük azt.
2021. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
1# jól írja.
2021. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
A kocka hasat is azért szokás a tükörben fotózni, mert ott akkor is kinéz valahogy, ha a valóságban nem :)
2021. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromsag. Amugy minden tukorben masmilyennek latod magad, a vilagitas rengeteget szamit.
2021. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ötödik (azaz az első) válaszoló!

Nem én pontoztalak le, de félig nekem sem tetszik a válaszod (ezért nem is értékeltem). Az a része teljesen rendben van, hogy nem tudjuk a saját szépségünket reálisan látni, de a válaszod másik feléből úgy tűnik, mintha azt akarnád mondani, hogy egy lány ne lássa magát szépnek, különben egoista és nem elég visszafogott. Feltételezem, nem azt akartad írni, hogy egy olyan lány, aki elégedett magával, egoista.:)

Azzal is lehetnek gondok, hogy miért csak lányt írtál. Egy fiú szépnek láthatja magát, de egy lány nem?

És egyébként szerintem az alap, hogy valaki (akár lány, akár fiú) elégedett legyen a külsejével, ez az egészséges állapot.

2021. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!