Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt az embert aki...

Hogy hívják azt az embert aki minden csak a rosszat látja és azt hiszi, hogy az "állam" emberei a nép ellen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Egy konkrét páldát mondok:

Volt egy hír, hogy tűzszerészek hatástalanítottek egy 2.vh-s bombát, melyet építkezésen találtak. Több ezer like és szívecske volt a poszton, ezer meg ezer komment, hogy milyen hálásak, az életüket kockáztatják emberek ezrei érdekében.


És ugye vannak azo ka kommentelők akik mindenben csak a rosszat látják:


Miért kell rettegésben tartani minket? Miért kell ezt csinálni, Miért nem élhetünk békességben?


Oké, százak röhögik ki ezeket, emg dühítőznek, de én nem kibeszélni akarom ezeket, csak kíváncsi, hogy hogy hívják?


Tehát nem látja át a dolgot, fogalma sincs mit lát, miről olvas, de már ítélkezik.



ooc: basszus, ez k*rvára alap, hogy elhárítjuk a veszélyt. tanultam kémiát, tanultam mindent, voltam katona is, tudom, hogy a 80 éve a földben lévő, régi, már már instabil robbanószer simán reakcióba léphet bármely anyaggal, legtöbbször oxigénnel. Egy átlagos légibomba 2 tömbázat rombol le, további 5 tömbház széles körben minden ablak betörik és repeszek repülnek be. Hatalmas nagy tisztelet a tűzszerészeknek, hogy megoldják ezeket a helyzeteket.


2021. máj. 12. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt már bele sem írtam, hogy egyik komment ez volt: Minek hozzák oda? Miért kell ártatlan emberek között kísérleteznie Orbánnak.


Ehhez mit szóltok? Konkrétan Orbán egy 2. vh-s amerikai légibombát hozat egy építkezésre, hogy hatástalanítsák.


Aha, egyértelmű.

2021. máj. 12. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyi sötét gyalog a nevük.
2021. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pesszimista paranoiás sötét ember.... (az emberben nem vagyok biztos :-D)
2021. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak konteós gyökérnek hívom.
2021. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!