Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek joggal vagyok fáradt?

Szerintetek joggal vagyok fáradt?

Figyelt kérdés

Három gyerekes anya vagyok. A kicsi 3 éves,a nagyok nagyobbak. Itthon vagyok,nincs munkahelyem. Minden nap főzök,kenyeret sütök, takarítok, a gyerekkel foglalkozok,még nem ovis,nem alszik nappal, kisebb veteményeskertben tevékenykedek,füvet nyírok,

varrok rendelésre amikor időm van. Úgy érzem néha szétesek. A férjem azt mondja,nem lehetek szétesve,mert nekem minden dolgom várhat,nem kell idegeskednem az anyagiakon sem. Szerinte nem normális,hogy elfáradok,valami nem stimmel velem. Vitaminhiányom van biztos. Szerintetek?


2021. máj. 12. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egész házat egyedül szoktam festeni,apránként. Szappant is főzök néha,de ez csak hobbi, a varrás is kikapcsol,ha nincs túl sok munka,mert ha van,és nem haladok az frusztrál.
2021. máj. 12. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjed mennyit dolgozik, hogy te nyírod a füvet is?
2021. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A férjem szerint,ha mindezt munkahely mellett csinálnám,na akkor lehetnék szétesve
2021. máj. 12. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de ki nem állhatom, mikor abba is képesek belekötni, hogy ki lehet fáradt és miért.

Ha egyszer fordulna a kocka, és ő maradna otthon mint háztartásbeli, akkor igen rácsodálkozna, hogy a dolgok nem maguktól lesznek tiszták, és az ebéd sem magát főzi meg.

Gondolom neki eszébe se jut segíteni, mert ő a kenyérkereső..

2021. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férjem földműveléssel foglalkozik,időszakosan van sok munkája,de sok mindent megcsinál,megjavít ő is itthon.
2021. máj. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!