Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor meglátok egy csúnya...

Amikor meglátok egy csúnya embert olyan érzésem van hogy legszívesebben elpusztítanám, felfordul a gyomrom a genetikai selejtek láttán... velem van a baj?:D

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 19:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
a 7es fejtse ki bővebben mit gondol... ok állítasz valamit de legalább sorolj fel érveket az állításod igazolására...
2021. máj. 12. 19:33
 12/34 Agnarr ***** válasza:
21%
Ti azt nem értitek, hogy ő nem arról beszél, hogy el akarja pusztítani őket, hanem arról, hogy ilyen érzést keltenek benne. Az érthető, hogy ti olyan bölcsek vagytok, hogy tudjátok, hogy nem szabad a külső alapján ítélni, de azt állítjátok, hogy amikor megláttok egy ilyen embert, akkor nektek csupa jó érzésetek támad tőle? Az érzésről beszélek. Amit nem befolyásolhat az eszed. Emeljen szót az, aki tényleg nem tesz különbséget ember és ember között, ahogy rápillant, mielőtt még ésszel végiggondolná a dolgot.
2021. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Van erre orvosság: heti három alkalommal összeverekszel magaddal az előszoba tükör előtt. A genetikáról annyit, hogy sokunk van, akiknél nagyobb selejt vagy, ha ezeket komolyan írtad le.
2021. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

12-es,nem vagyunk egyformák. Az is szubjektív, hogy ki mit ért csúnya alatt. Kiáll a füle vagy le van égve a fél arca?

Az egyik esztétikailag nem a legszebb, a másik sokkolóbb látvány lehet. De akkor sem arra gondolok elsőként, hogy huh de kiirtanám ezt az embert.

2021. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

#12:

Jól van, fogd meg a kérdező kezét és menjetek együtt ugrándozva az elmegyogyóba. Köszi.

2021. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Muti már egy képet magadról!
2021. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Undorító hozzáállásod van, kérdező. Emberekről beszélsz, nem valami gusztustalan rovarrol, bár normális ember azt sem öli meg csak azért mert ronda.

Épp elég baj az az illetőnek, hogy nem volt vele kegyes a természet, vagy más okból csúnyult meg. Én ilyenkor inkább sajnálatot érzek.

Semmit nem ér a jó külsőd, ha ilyen lelkivilágod van.

2021. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Agnarr ***** válasza:
0%
Én nem arról beszélek, hogy pontosan ezt érzi az átlagos ember. Akkor is az a normális, hogy először visszahőkölsz a látványtól. Hogy negatívat érzel. A kérdező pedig azt írta, hogy selejt. Az nem a furán álló fül.
2021. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Agnarr ***** válasza:
0%
Mellesleg én értelmes keretek között próbálok vitát folytatni, miközben egyes végtelenül kedves társaim úgy tűnik, hogy kifogytak a működőképes érvekből, és eljutottak arra a szintre, hogy gyogyóba akarnak küldeni, meg pocskondiáznak. De hát ez van, valaki nem tud veszíteni.
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért de felröhögtem ezen :D


Igen, veled van baj, nem is kicsi.

2021. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!