Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor meglátok egy csúnya...

Amikor meglátok egy csúnya embert olyan érzésem van hogy legszívesebben elpusztítanám, felfordul a gyomrom a genetikai selejtek láttán... velem van a baj?:D

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 19:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2021. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Majd megváltozol.

Olyan dolgok miatt gáz utálni valakit, amiről nem tehet. Ha így gondolkodsz kb egy általános iskola alsó tagozatos szintjén lehetsz.

2021. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
aha jah... veled van a gond....
2021. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Agnarr ***** válasza:
95%
Azzal nincs semmi baj, hogy ilyen érzéseket kelt benned, mert ez ösztönös (ez egy emberi ösztön, ami nélkül már rég kihalt volna a fajunk, mert a hiányában halomra ölelgettük volna a leprásokat is). Az a baj, ha ez addig fajul, hogy olyat teszel, amivel bántod őket, mert tényleg igaz, hogy nem tehetnek róla. Szóval nem baj, ha így érzel, csak tartsd meg az érzést magadnak, vagy ne foglalkozz vele!
2021. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
gáz utálni valaki olyanért amiről nem tehet? aki ilyet mond az ostoba vagy közönséges hazudozó... az előbbire tippelek :)
2021. máj. 12. 19:20
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd megcsúnyulsz te is Kérdező, mert a korral ez sajnos vele jár és akkor kiélheted majd ezt a hajlamodat saját magadon.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon egyszerű ember lehetsz, ha így látod a dolgokat. Majd lehet egyszer egy ilyen "genetikai selejt" menti meg az életed. Nem minden külsőségeken múlik.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen te vagy az, akit ki kéne rekeszteni a társadalomból.
2021. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

"gáz utálni valaki olyanért amiről nem tehet? aki ilyet mond az ostoba vagy közönséges hazudozó... az előbbire tippelek"

Ez alapján elég egyértelműen te vagy az, akivel igen komoly bajok vannak.

2021. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem utáltak olyanért, amiről nem tehettem, szóval én tényleg nem utálnék csak azért valakit, mert olyan, amilyen. Tudom, milyen szar érzés és lehet egyszer majd te is megtapasztalod, teszem azt, elüt egy autó és az arcod komoly sérülést szerez.
2021. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!