Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor meglátok egy csúnya...

Amikor meglátok egy csúnya embert olyan érzésem van hogy legszívesebben elpusztítanám, felfordul a gyomrom a genetikai selejtek láttán... velem van a baj?:D

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 19:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Agnarr, örülök hogy a személyedben még itt is láthatok értelmes embereket... a válaszolók többsége úgy látszik képtelen felfogni a dolog lényegét... Én azt állítom, hogy aki nem érez undort vagy nem tart visszítaszítónak egyes embereket a külseje alapján az egy beteg ember. ezeket az érzéseket nem lehet elfojtani csak elrejteni. Nem lehet elfojtani mert ez az ösztönlényünk ősi maradványa, úgy mint az éhség vagy a szex utáni állati vágy. a válaszadók úgy látszik ezeket az érzéseket elrejtik, de úgy hogy még anonim se mernek őszintén beszélni... ekkora ereje van az egyes emberekre a társadalom által hatott megfelelési kényszernek...
2021. máj. 12. 21:38
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Nem azt mondom, hogy nem gondoltam már csúnyának valakit, de nem fogom emiatt megutálni, meg elpusztítani. Maximum ha ápolatlan (amiről már ő maga tehet, nem a genetikája), akkor fogom kicsit húzni a szám.
2021. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki esetleg megüti azt a morálisan igen csekély színvonalat, hogy felül tud emelkedni az állati ösztönein (ha vannak) - az egy beteg ember. Ma is tanultam valamit, köszönöm kérdező, te valószínűleg egy gyönyörű ember vagy az írásod alapján!


:DDDDDDDDDDDDDDD

2021. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23-as... igen szerintem egy asszexuális ember beteg. szerintem egy anorexiás ember beteg... nem látod át a dolgot... már 2.-jára írom le ugyanazt remélem most legalább bekapcsolod 3 másodpercre az agyad és elgondolkozol
2021. máj. 12. 22:13
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt csak szimpla önbizalomhiányról van szó, nem ösztönökről. A kérdező saját magával nincs kibékülve és másokra mutogat. Lehet épp a saját külsejével nincs kibékülve :D
2021. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%
Oké, igen, ismét be kell járni suliba, ezért pedig utálsz mindenkit, de figyi... Ezt nem kell világgá kürtölni😅
2021. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

ok azt hiszem most jutottunk el arra a szintre, hogy ti már azt sem tudjátok tulajdonképpen miről van szó...:D önbizalomhiány?? mivan? XDD


nem érted a lényeget de hogy az egód ne csorbuljon és hogy még véletlenül se kelljen megkérdőjelezni a saját képességeidet elkezdesz gyerekes hangvételben csipkelődni... jössz video chatre?

2021. máj. 12. 23:03
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Gondolkodj el sztem te azon, hogy mit kompenzálsz ezzel az ordenáré stílussal. Egyébként ha valaki azt találná mondani, hogy úgy elpusztítaná a fasisztákat és a szociáldarwinistákat, ugye nem vennéd magadra? (:
2021. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondtam hogy gàz utàlni, de a gylkossàg pont nem jutna eszembe... inkàbb elkerülöm...
2021. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
ordenáré? veletek kommunikálni nekem túl posztmodern... sztem ezt hagyjuk
2021. máj. 12. 23:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!