Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amitől boldog vagy, és...

Mi az amitől boldog vagy, és mi az amitől szomorú?

Figyelt kérdés
Az életedben mi az ami legboldogabbá vagy legszomorúbbá tesz most? Mi az ami megnevettet, és mi az ami megríkat?
2021. máj. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Boldog vagyok, mert végre találkoztam és együtt lehetek a szerelmemmel, aki a világ másik felén él.

Szomorú vagyok, mert nincs pénzem, esélyes, hogy haza kell mennem és itt kell hagynom a szerelmem, mert nem sok pénzem van elintézni a külföldi dolgaim, így tervezni is nehéz.

2021. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Boldog vagyok, hogyha van időm elmenni kirándulni valami olyan helyre, ahol nincs tömeg+ ha valami finom, különleges ételt ehetek. Az oltási igazolásos rendszertől, meg attól, hogy nem tudni mikor lehet újra szabadon utazni külföldre, szomorú vagyok. De azért sírni még nem sírok ezen, csak vége lesz egyszer.
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Boldog vagyok, mert jó körülmények között élek, anyámmal élek aki nagyon tisztelek, szeretem. Már az is boldoggá tett, hogy túléltük ezt a szörnyű covidot, a telet, amit utálok, végre május van, jó idő.

Ami szomorít, hogy beteg vagyok és nehéz így élni, nincs barátom, párom-az sosem volt.

2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Boldog vagyok, hogy túléltük a 0,003% halálozási arányú szörnyű járványt.

Boldog vagyok, hogy van már oltás, amit ugyan hülye lennék beadatni magamnak, de azért jó hogy van.

Szomorú vagyok, hogy zsarol a kormány, megbélyegez, mert egészséges vagyok.

Szomorú vagyok, hogy szívatnak az utcai maszkhordással, miközben a teraszokon kismillió ember hőbörög maszk nélkül.

Hát lenne még.

2021. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Boldog vagyok mert idén volt esküvőm,házat veszünk,gyerekeket tervezünk,oltást megkaptuk,szomorú,mert nincsenek szüleink már,se tesóm,barátokkal keveset talizunk,nincs még strand,semmi szórakozási lehetőség,és olvastam,hogy több 30 feletti terhes is meghalt a vírus miatt,ezért várok ezzel még,de nem tudom meddig....
2021. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt írták többen is,hogy terhes ismerősük meghalt,vagy most miért pontoztak le?
2021. máj. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindjárt felpontozlak!
2021. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5, és az oltás miatt? Nem tudom, csak kérdezem. Attól nem félsz?
2021. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!