Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eléggé szomorú vagyok emiatt,...

Eléggé szomorú vagyok emiatt, mondanátok nekem valamit amitől vidámabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy most vagyok 8.-as és ugye most lenne az utolsó farsangunk együtt (ami nekem elég sokat jelentene)

De sajnos nem fogok tudni fellépni velük mivel pont aznap megyek szóbeli felvételire, ami persze fontosabb, mint egy farsang.

Ha hazaérünk időbe akkor elmegyek, megnézem a társaimat, de ha nem érünk haza....hát akkor végleg lemaradtam az utolsó farsangunkról.....


Mondanátok nekem pár vígasztaló dolgot? Vagy bármit ami segít ahhoz hogy vidámabb lehessek.....?


2017. jan. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Középsuliban több ilyen buli lesz, és aki tényleg számít, azzal tartani fogod a kapcsolatot ezután is. Akivel meg nem, értük amúgysem kár.
2017. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok mit mondani, ugyanis gyűűűlöltem a farsangokat. Egyetlen egyen voltam ott, ami be is igazolta, hogy igazam van, hogy gyűlölöm a farsangokat.
2017. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 igazad van, köszönöm, ettől máris jobb kedvem lett

#2 ezt sajnálattal hallom....

2017. jan. 15. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
A középsuliban valószínűleg sokkal szebb éveid lesznek, ne legyél emiatt szomorú.
2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is azt hittem, hogy a farsang meg ilyesmik a létezés csúcspontja. De ezután mindenképpen ennél sokkal jobb bulik lesznek, akár több naposak is.

#1

2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
2017. jan. 15. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek sokat jelentenek, de lesz, ami még többet fog.

Középsuliban is van mindenféle esemény, vetélkedő, sulibuli. Nálunk olyan volt halloweeni rendezvény, meg ugye az avatás, azt is imádtuk. Meg minden egyéb tanulmányi, meg vicces vetélkedőt. Ne szomorkodj, még az igazán j dolgok csak most jönnek! :)

2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm... 😊
2017. jan. 16. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!