Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha "pörögnek"...

Mit tegyek ha "pörögnek" bennem a negatív gondolatok? Amitől ideges és szomorú leszek! Mással is szokott ilyen lenni? Vagy csak én vagyok ilyen hülye? 22/F

Figyelt kérdés
Vannak néha olyan pillanataim amikor elö jönnek bennem a rossz dolgok amiket megéltem vagy amit még nem értem el az életbe és nagyon felbosszant ! Tőrni,zúzni tudnék olyankor vagy egy hatalmasat ordítani !!
2018. szept. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj meditációt - ha úgy érzed tudatilag elbírod.

Honnan jönnek a gondolatok?

Ha megtalálod a forrását - ki tudod vonni belőlük az energiát. Akkor nincs mi zavarjon.

2018. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először tisztázzuk: nem vagy hülye!

Másodszor: igen, másokkal is előfordul, mert "emberből" vagyunk, gyarlók, és hibázunk. Gondolod el hány milliárdan vagyunk a Földön. Biztos, hogy mással is történt már hasonló, ez egyáltalán nem egyedi eset.


Írod:

"Vannak néha olyan pillanataim amikor elő jönnek bennem a rossz dolgok amiket megéltem vagy amit még nem értem el az életbe és nagyon felbosszant!"

A lényeg: amiket megéltél, azok a hibák bosszantanak fel. Tehát tudod, hogy hibáztál, de mivel ez megtörtént, (vagy valamit nem tudtál elérni) már nem tudsz rajta utólag korrigálni, és ez alaposan feldühít.

Ennek - lásd be -, kevés az értelme. Meg kellene tanulnod a múltat, és a hibákat elengedni.

Ha csak úgy, hogy leírod ezeket egy (vagy több) lapra, aztán ezt elégeted, vagy netán egy közeli folyón szabadjára engeded - papírhajót hajtogatva belőle -, már az is egy ilyen dolog.

Egyben ezekből a hibákból próbálj meg tanulságokat leszűrni, profitálni, hogy máskor ne kövesd el ezeket újra.

Határozottan egészségkárosító ezeken a negatív dolgokon újra, és újra pörögni, rágódni. Túl kell lépned rajtuk, különben megbetegítenek.


A mondatod második része:

"vagy amit még nem értem el az életbe és nagyon felbosszant!"

22 évesen még van időd, hogy ezeket elérd. Tűzd ki ezeket magad elé céloknak, akár szakaszonként, és érd el, amit szeretnél. Ha segít, vezess ilyen célkitűzési naplót. Ebből láthatod, hogy hogyan haladsz.


Remélem felül kerekedsz a negatív dolgokon, mert az erőd meg van hozzá, ezt tudod kell, és ne feledd!

Sok sikert! :)

2018. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat !
2018. szept. 11. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj egy kőbányába követ fejteni az majd levezeti a fölös energiáidat
2018. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, étkezz egészségesen, szexelj. Egy pszichológus sem árthat. Miért? Mert a pszichológus esetleg más szemszögből látja a problémáidat, ő lehet, hogy egy más életszinten mozog. Tehát ahogy az ember öregszik, a személyisége jó esetben mindig előre lép szinteket.
2018. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!