Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi olyan nagy szám egy kinyito...

Mi olyan nagy szám egy kinyitott vendéglátóhelyben, hogy sokszáz ember álljon sorba a (méregdrága) piáért -kajáért?

Figyelt kérdés

Hatalmas a „balhé „ Pesten, egy vendéglátóhely a belvárosban a tiltás ellenére kinyitott, egyfajta politikai tiltakozásként.

Na rá is faragtak, kiszállt egy hadseregnyi rendőr, szétzavarták a vendégeket és 60 napra bezáratták a helyet + bírság.


Akit érdekel:

[link]


De nekem nem ez a kérdésem, hogy tiltakozás meg helyes volt -nem volt helyes a nyitás.

Hanem az: voltaképp mi olyan nagy szám egy kajáldában hogy azért százak állnak sorba hogy megvehessék a méregdrága kajákat piákat?

Hát most én is odamehettem volna, pesti vagyok-na de mi a francnak? Ez egyfajta magamutogató kivagyiság? Hogy „nekömm osztááán ne monnggyaa meg a koormnány hova mehetek és mikorrr merrr én vagyok a szarf****ú bagoly“ vagy mi?


2021. jan. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A mostani bezárásos helyzetre gondolsz, vagy úgy általában arra, hogy miért étteremben esznek, isznak sokkal több pénzért, mint otthon tehetnék?
2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Olaszországban jópár étteremtulaj elkezdett kinyitni.Gondolom ez inspirálta.Ennek tömegesen lenne értelme.Mert egyet könnyedén bezárnak.

--------------------------------

Étteremben a hangulat vagy a különleges fogások miatt esznek az emberek.Vagy mert nem akar főzni és megengedheti magának,hogy ott egyen.

2021. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Itt elvekről van szó. Arról, hogy embereket és kisvállalkozásokat lassan egy éve rángatnak ide-oda kövezkezetesség nélkül, szórakozva a megélhetésükkel, az egészségükkel és a szabadságukkal.


Nem a járvány miatti korlátozás a probléma, hanem hogy nem csinálják normálisan, csak annyira, hogy tönkremenjen benne mindenki, miközben a fertőzés ugyanúgy működik tovább.

2021. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!