Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjem le a vágyat,...

Girlll3 kérdése:

Hogy küzdjem le a vágyat, hogy olyanokon álljak bosszút, akik már bántottak valaha?

Figyelt kérdés
Akiket sokszor bántottak már életük során, hogy birkóztatok meg a bennetek lévő gyülölettel, amit a bántalmazóitok iránt éreztetek?

2021. máj. 12. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2021. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bosszú hidegen tálalva a legjobb!
2021. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt kell megértened, h a feléjük érzet haraggal és gyűlölettel magadat mérgezed a legjobban. Ők elvannak, amíg te őrlődsz. Én így tudtam erről lemondani. Magam miatt bocsátani meg, de a bosszút, nevelő irányzatú ellenreakciót attól még beteljesítettem.
2021. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.

Kill Bill :D

2021. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyűlölet megmaradt. Bosszút nem állok, nem akarok ilyen jelentéktelen emberek miatt börtönbe menni..


Megelégszek annyival, hogy ha látom őket némelyik 20 évvel öregebbnek néz ki nálam, szingli anyák 1-5 gyerekkel, el vannak hízva mint a disznók.

Örülök neki hogy szarul néznek ki/szar az életük.

2021. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, hasonlót én is látok, csak nem vígasztal, mert nekem sem a legjobb eddig. Viszont van, akiknek egész szép kívülről az életük.
2021. máj. 13. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyű elviselni. De van egy szokatlan tanács amit ha kipróbálsz, meglepődsz. A Biblia azt mondja, jóval győzd meg a gonoszt. Ezt úgy kell elképzelni, ha megbántanál valakit, egy kedves ajándékot kapnál tőle. A sérelem sokkal kevésbé fájna. De vannak komoly helyzetek, akár egy gyilkosság, ebben az esetben Istenre kell hagyni a bosszút, aki megfelelő időben kárpótolni fog.
2021. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mélységesen elfogadod a múltat és a benne szereplőket (még magadat is), mert megváltoztatni már nem tudod. Ez a megbocsátás.
2021. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!