Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú pletyka fészek öregasszony?

Figyelt kérdés
Nálam már el játszotta a környéken szinte az összes a joindulatomat feléjük! Undoriotan viselkednek, kerdezoskodnek mástól miből élek mindig ki vagyok, vagyunk öltözve, de annyira buta mind, hogy a köröm béli eladótól kérdezi ahol torzsvasarlo vagyok és jó viszonyt ápolók vele, velük, hogy visza hallom?! Gusztustalan ül bele szólnak az ember életébe mikor semmi közük nincs a másikhoz, megszolják és le szóljak! A bácsika aranyosabbak mint az oregaszonyonyok. Egyik szemtelenebb, pofatlanabb mint a másik, sz3metkednek... És akkor a fiatalokat szóljak meg? Múltkor már ki verte az egyik a biztosítékot nálam le is állítottam. Nem tudom ezeket a kriptaszokevenyeket tolerálni. N30
2021. máj. 13. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ezek is olyanok, mint az iskolai bully-k meg a C-bűnözők. Ha visszaszólsz, akkor megszeppennek, és összetörik a kis világuk. A múltkor is az egyik lefiamozott, erre én visszaanyámoztam, és aztán nem győzött mentegetőzni. Szánalmas férgek.
2021. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
95%
Unatkoznak, nincs életük.
2021. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ezek fiatalon is pont ilyenek voltak.

Csak nézzél szét a pletykás kolléganőid között.

2021. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a zagyvaságot nem fogom kibetűzni, ezért csak annyit mondok, hogy leszel te is ronda öregasszony.
2021. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!