Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagymamád sminkeli magát és...

A nagymamád sminkeli magát és csinosan öltözik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelni soha életemben nem láttam.

A mindennapokban nem öltözik csinosan, általában kertészkedéssel tölti az idejét, így inkább "játszós" ruhákat hord. De ha megy valahova, akkor csinos tud lenni. :)

2021. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az apai ápolt, igaz nem sminkeli magát, de a haját festeti és csinosan öltözik, az anyai meg még dezodort sem használ, mindig hónalj és lábszagú. Ő napi szinten van nálunk, az apai sajnos távol él.
2021. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nagymamám meghalt, mire megszülettem, de tudtommal nem sminkeltek és a képeik alapján csinosan sem öltözködtek.
2021. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, tipikus falusi öreg néni, otthonkában jár kendővel és külsejét tekintve elég igénytelen. Egész életében nem volt egy önálló gondolata és ez tuti szerepet játszik ebben is.
2021. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben. Bár engem nem is érdekel hiszen az ő dolga nem az enyém.
2021. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Meglepodnek rajta, hiszen mar eleteben sem csinalta.
2021. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hivatalos helyre megy, vagy ki kell öltözni, akkor igen, sminkel és csinos.


De inkább a kényelmesség híve, főleg mivel a kertben szokott dolgozni vagy a mezőn sétáltatnak kutyát (meg macskákat) nagyapámmal.

2021. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Apai igen. Ő irodában dolgozott, kispolgári család voltak, üzleti utakra járt Moszkvába meg ilyenek. Még most 80 évesen is rúzs, parfüm befigyel, haj belőve mindig, festve.

Anyai egy kedves idős falusi néni. 90 már, tiszta volt mindig, vasalt tisztaságillatú ruhákban, de sminkje nem volt egy szál se, csak hajcsavarók.

2021. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik él már csak, ő a szemöldökét festi (ha nem mondja soha nem gondoltam volna!), nem tudom hogy öltözik, iszonyat ritkán látom, akkor sem azt figyelem.

A másik régen meghalt, nem sminkelt (54 évesen halt meg), ő az a tipikus otthonkás mama volt (pedig milyen fiatal volt hozzá ha azt nézzük)

2021. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!