Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Első bonyámásnál miről ítéled...

Első bonyámásnál miről ítéled meg, h fontos-e az a személy vagy sem?

Figyelt kérdés

Van ilyen!


Mikor állásinterjún voltam a vezető két telefonnal a kezében mutatkozott be és végig ki tette az asztalra és rajta volt a keze.


Ma mudtam, meg h ez azt jelenti,h nem tart fontosnak.


Még azt elnéztem,h beszélgetett egy alkalmazottjával, mert az üzlet nem állhat meg, mikor egy új ember kerül képbe.



De amúgy felvett. És most azon vagyok,h megkedveltessem magam vele. Nekem nagyon szimpatikus és azt mondják az érzések kölcsönösek egy átlag ember számára. Aki nincsenek tudatában pl a pszichológiának.


2021. máj. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rühell, fejeden is pöröghetsz, akkor se fog szeretni. Ha közömbös vagy, még van lehetőséged kihozni belőle valamit.


Szerintem legjobb, ha beleadsz apait-anyait a munkába, de nem s*gg nyalással.

2021. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beszéd, a hangsúly, figyel-e rád.
2021. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még csak 2x találkoztunk. 😌

Na meg már az első munka kezdésnél ráírtam, h 6 hétig nem tudok menni 🤣🤣

2021. máj. 13. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

"Na meg már az első munka kezdésnél ráírtam, h 6 hétig nem tudok menni 🤣🤣"


Ez már most bukta...amúgy meg ne hidd azt,hogy egy főnöknek bárki is marhára számít.Csináld a dolgod legjobb tudásod szerint,ne legyél inkorrekt,ez a legtöbb amit tehetsz.

2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!