Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a személyiségtípusa?

Mi lehet a személyiségtípusa?

Figyelt kérdés
Zárkózott, intovertált, de nem annyira. Nagyon könnyen lesz szerelmes, elég érzékeny, ha valakibe beleszeret, azt nagyon nehezen engedi el, akkor is, ha nem viszonozza. Én (19/L, ESTP) nem tartozom a legjobb barátai közé, és ő se az enyémek közé, de jóban vagyunk, kiöntjük egymásnak a szívünket sokszor, megértjük egymást, sok mindenben egyetértünk, hiába nem vagyok én introvertált. Néha képes sokat beszélni, de nem annyit, mint én. Eléggé elvont személyiség, visszahúzódó, de szívesen osztja meg a dolgait a barátaival, szinte mindent megír nekik. Jellemzője még, hogy túlzottan kedves, érzékeny, egyszerre meggondolatlan és józan gondolkodású. Összesen 2 db közeli barátja van.

2021. máj. 14. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ISFJ, ISFP vagy INFP. Ennyiből nem lehet megállapítani.
2021. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy milyen személyiség.
2021. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakd elé a tesztet hogy töltse ki
2021. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem ISFP lesz, mert ISFJ ismerőseim is vannak, tőlük zárkózottabb, elvontabb, de INFP-nek túl nyitott, és kevésbé fantáziálós.

2021. jún. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!