Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ENTP-kről?

Mit gondoltok az ENTP-kről?

Figyelt kérdés
Én is az ENTP-k táborát erősítem, és csak kíváncsi vagyok mit gondoltok rólunk úgy általánosságban. Csak őszintén, nem fogok lepontozni senkit :DD

2021. ápr. 19. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Semmit, mivel a MBTI egyáltalán nem hiteles. Pont annyira tartom azokat, akik vakon hisznek benne mint azokat, akik hisznek a horoszkópokban. Ugyanaz a kategória.
2021. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es

Ez nem igaz, a Myers-Briggs típuselméletnek semmi köze az ezoterikához. A teszt Jung pszichológiai elméletein alapul. Az MBTI-t ne a 16.personalities oldal alapján ítéld meg. A teszt valóban nem hiteles, viszont kellő utánaolvasással és háttértudással, be tudod magad sorolni egy típusba. ÉS nem, ez nem fekete-fehér, a típusok között átfedések vannak. Nagyon szeretnék még erről beszélgetni és részletesen kifejteni, de csak egy kommentháborút szítanánk, és teljesen eltérnénk a kérdés tárgyától, ráadásul a hozzád hasonlókat általában észérvekkel sem lehet meggyőzni.

Szóval maradjunk annyiban, hogy senki nem kérdezte, a kérdés elsősorban azoknak szólt, akik nem tartják hülyeségnek az egészet. :)

2021. ápr. 19. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer pszichologusomat megkertem, csinaljunk egy ilyen tesztet. O nem hisz benne - en sem, viszont kivancsi voltam, mit tud ennyire, ha mar annyira reklamozzak. Maradjunk annyiban, hogy en csak rohogtem az eredmenyeken. :D
2021. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ENFP vagyok, és nagyon illik rám.


Van olyan barátom, akiről el tudom képzelni, hogy ENTP, mint te. Nagyon kedvelem. Szórakoztatnak az eszmefuttatásai, és szeretem a lendületét.

2021. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhatnék magamnak típust, akkor legszívesebben ENTP lennék.
2021. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek tőlem távol, de nem kedvelem őket különösebben. Jobbak sokkal mint egy esfp például. De inkább infp, infj, intj, intp. Őket imádom.
2021. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálja mindenki az esfp-ket meg az esfj-ket? (ők kapják a legtöbb utálatot)
2021. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy megdöbbentő mértékben érdekli őket a többi ember

(Egy INTP)

2021. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is ENTP vagyok, bár kicsit introvertált. Szerintem az ENTP-k általában érdekesek, viccesek, és idegesítőek egyszerre :D
2022. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Idegesítőek, megbízhatatlanok, okoskodók, bunkók.
2022. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!