Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő csak egy férfi mellett...

Egy nő csak egy férfi mellett "életképes"?

Figyelt kérdés

Czibók László fogalmazott így anno (rip). Úgy értem egy nő a legritkább esetben csinálja meg a saját életét, épít karriert és lesz anyagilag önálló, ehhez mindig egy férfire van szüksége, aki támogatja, eligazítja.

Ma itthon a legnépszerűbb, legbefolyásosabb nők mind úgy kerültek rivaldafénybe és váltak a többi nő irigységének középpontjává, hogy egy adott befolyásos férfit kifogtak maguknak és rajta keresztül felkapaszkodtak.

Sarka Kata: Hajdú Péter. Palácsik/Vajna Timi: Damu Roland, majd nagy ugrással Andy Vajna. Rogán Cecília: Rogán Antal. Ez a 3 nő konkrét ingatlan- és céghálózatokkal, brutális vagyonnal szállt ki ezekből a kapcsolatokból, amiknek megszerzésére egyedül aligha lettek volna képesek.

De most nem is csak az aranyásókról beszélek, hanem egy nő pl. mindig akkor dobbant egy adott férfi mellől, ha már be van biztosítva egy másiknál. Az erkölcsi része most mindegy is, lényeg, hogy önállóságról, függetlenségről a legritkább esetekben beszélhetük.

Mi ennek az oka?



2021. máj. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
40: nekem meg milliárdjaim vannak, 2m magas vagyok, a legjobb nőkkel járok, 15 vállalkozásom van és mivel semmi dolgom itt írogatok gyakorin :D. (remélem, nem törted össze még a mérleget)
2021. máj. 16. 02:49
 42/84 anonim ***** válasza:
85%
Továbbra sem reagáltál a 21esre. Gyáva.
2021. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
87%
A 3-asra sem reagáltál.
2021. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
84%

Mert az érvei nem állják meg a helyüket, és ezt ő is nagyon jól tudja. Nem bírja elviselni, hogy mások viszik valamire az életben. Főleg a nők. Gondolom, életében nem nézett rá egy sem, innen a végtelen harag és rosszindulat a szebbik nem iránt.

Minden hozzászólása és a kiírása irigységről és elkeseredettségről árulkodik. Meg persze unalomról :)

Csak olvassátok el a reakcióit: ingerült, beszűkült. Ne várjatok tőle értelmes, érett párbeszédet, mert nem érdemes. Úgy néz ki, egyszerűen csak veszekedni akar, hogy kiadhassa a dühét.

2021. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
84%
Küldjek képet, hogy mennyire nem vagyok duci? 😁 Legalább képen látnál akkor nőt, és kb. ez lenne a legközelebbi "kapcsolatod", ami valaha nővel kialakul. Elég csak nem mucsai körülményekből, egy felvilágosult családból jönni, hogy az ember hányjon a típusodtól. Amit te leírtál az egyértelműen egy hazugság, ahhoz azonban nem kell egy kiló felesleg sem, hogy bárki lássa, hogy egy kretén vagy. Gondolom anyádat is utálod.
2021. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
45: küldjél képet.
2021. máj. 16. 15:22
 47/84 A kérdező kommentje:
45: látszik amúgy a "felivlágosult család", hogy egyből csakis mucsai lehet az, aki nem ért velünk egyet :D
2021. máj. 16. 15:23
 48/84 anonim ***** válasza:
100%
Aki ész nélkül a világ masszív felét általánosítja az szerinted nem mucsai mentalitású? De, az. Senki értelmes kommentjére nem reagálsz, se a 3., se a 21. kommentre, de azokra se, ahol felsoroltak egy csomó híres nőt, akik köszönték szépen, sokra vitték férfi nélkül is. Mit vártál mégis? Továbbra sem értem: miért nem pasit keresel akkor magadnak? Nem szégyen az, ez a hisztid a szégyen... Ahogy arra sem válaszolsz, hogy anyádat is utálod?
2021. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
86%

Akar a tököm aranyásó luxusprosti lenni. Több mint 30 éve élek ugyanazzal a pasival, eszembe sem jutna lecserélni senkire. Ja! Az évek alatt általában ÉN kerestem többet, és éveken keresztül ÉN voltam a családfenntartó.

Attól, mert te qrva vagy, és önigazolást keresel (avagy valami életképtelen kis p.csfej, aki nem kap magának csajt és irigy), attól a többség még normális értékrenddel bír és normális életet él.

2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy szerezz be egy macskát. Aki 30 éve ugyanazzal él vagy bármennyi ideje, annak nincs ideje gyakorin veszekedni meg személyeskedni mással.

Kivéve persze, ha nincs annyira nagyon rendben az a kapcsolat... :DDD

2021. máj. 16. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!