Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő csak egy férfi mellett...

Egy nő csak egy férfi mellett "életképes"?

Figyelt kérdés

Czibók László fogalmazott így anno (rip). Úgy értem egy nő a legritkább esetben csinálja meg a saját életét, épít karriert és lesz anyagilag önálló, ehhez mindig egy férfire van szüksége, aki támogatja, eligazítja.

Ma itthon a legnépszerűbb, legbefolyásosabb nők mind úgy kerültek rivaldafénybe és váltak a többi nő irigységének középpontjává, hogy egy adott befolyásos férfit kifogtak maguknak és rajta keresztül felkapaszkodtak.

Sarka Kata: Hajdú Péter. Palácsik/Vajna Timi: Damu Roland, majd nagy ugrással Andy Vajna. Rogán Cecília: Rogán Antal. Ez a 3 nő konkrét ingatlan- és céghálózatokkal, brutális vagyonnal szállt ki ezekből a kapcsolatokból, amiknek megszerzésére egyedül aligha lettek volna képesek.

De most nem is csak az aranyásókról beszélek, hanem egy nő pl. mindig akkor dobbant egy adott férfi mellől, ha már be van biztosítva egy másiknál. Az erkölcsi része most mindegy is, lényeg, hogy önállóságról, függetlenségről a legritkább esetekben beszélhetük.

Mi ennek az oka?



2021. máj. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szánalmas más a KÉRDEZŐ vergődése, ahogy próbálja igazolni a saját lúzerségét. De közben meg végtelenül jót röhögök is rajta. Úgy a szemébe néznék néha az ilyeneknek. Vicces lenne, ahogy fülét-farkát behúzva próbálna elsunnyogni, úgy be lenne tojva. Volt már dolgom hasonlókkal. Ismerem a reakcióikat. Csak így messziről, arctalanul, névtelenül ilyen nagy a pofájuk. Szemtől szemben meg sem bírna szólalni a szerencsétlen.
2021. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
100%
Szóval aki feminista, az kétségbeesett. Egyéb bölcsesség? 🤣 Nem tudom, ki az, aki egyetlen értelmes kommentre sem tud reagálni. Érettségin ezért kivágnak egy buktával, ha így mersz "érvelni".
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

71: találkozhatunk bármikor, bárhol.

De még arra sem voltál képes, hogy a képet elküldd magadról, amit te ajánlottál - ezek után hogyan vállalnád fel élőben is a kilókat?

2021. máj. 16. 21:13
 74/84 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ugye tudod, hogy nem annak az embernek írtál, aki a képet egyértelműen gúnyból ígérte? 🤣
2021. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
100%
Minek küldjek? Hogy feszt a budin üljél letolt gatyával? 🤣🤣🤣
2021. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%

Éééés még mindig nem én ígértem semmilyen képet, aki ígérte, az is már elmagyarázta, hogy miért írta. De hát a jelek szerint még funkcionális analfabéta is vagy. Mondjuk nem igazán lepődtem meg... Nem is vártam ennél többet. (#71)

Nagyon nagy a szád itt láthatatlanul! Nyugi, nem fogom megadni a címemet. Ha véletlenül találkozunk valahol, meg fogsz ismerni, azt garantálom. Főleg ha megkísérled így előadni magad.

2021. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Megvilágosodtam! Ez a s*ggfej csak a Bochkor lehet. Ő nyilatkozott mostanában valami olyat, hogy a kövér nők nem érdemlik meg, hogy szeressék őket. A kérdezőnek is van valami ilyen légnyomása, annyira minden sikeres és normális életet élő nőre rá akarja sütni, hogy kövér. Ez nem lehet véletlen!
2021. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
100%
folyt. a 77-hez: És hát ki is volt a Bochkor párja? És most kié? Minden világos! A felsorolásból meg direkt hagyta ki, nehogy felismerjék. Ez bukta, bocsi!
2021. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező amúgy tényleg funkcionális analfabéta 0 érveléssel, a 63. mega-giga-oltári beszólást is azt hitte, hogy nekem címezték, holott rögtön alá írta is az a válaszoló, hogy a kérdezőnek megy. Ritka száni ez a p.csfej. :D
2021. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:
Bochkor vagyok és elnézést kérek az összes férfi nevében.
2021. máj. 17. 02:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!