Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő csak egy férfi mellett...

Egy nő csak egy férfi mellett "életképes"?

Figyelt kérdés

Czibók László fogalmazott így anno (rip). Úgy értem egy nő a legritkább esetben csinálja meg a saját életét, épít karriert és lesz anyagilag önálló, ehhez mindig egy férfire van szüksége, aki támogatja, eligazítja.

Ma itthon a legnépszerűbb, legbefolyásosabb nők mind úgy kerültek rivaldafénybe és váltak a többi nő irigységének középpontjává, hogy egy adott befolyásos férfit kifogtak maguknak és rajta keresztül felkapaszkodtak.

Sarka Kata: Hajdú Péter. Palácsik/Vajna Timi: Damu Roland, majd nagy ugrással Andy Vajna. Rogán Cecília: Rogán Antal. Ez a 3 nő konkrét ingatlan- és céghálózatokkal, brutális vagyonnal szállt ki ezekből a kapcsolatokból, amiknek megszerzésére egyedül aligha lettek volna képesek.

De most nem is csak az aranyásókról beszélek, hanem egy nő pl. mindig akkor dobbant egy adott férfi mellől, ha már be van biztosítva egy másiknál. Az erkölcsi része most mindegy is, lényeg, hogy önállóságról, függetlenségről a legritkább esetekben beszélhetük.

Mi ennek az oka?



2021. máj. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
38%
És akkor még meg sem említetted a legújabb üdvöskét, a Várkonyit.
2021. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
2%
Igen, ezért kell nekik magas, diplomás, lakásos, kocsis pasi.
2021. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
95%

Azért hallasz gyakran ilyenről, mert egy nőnek egy férfi mellett sokkal nagyobb esélye van meggazdagodni, mint önmagában. Ez nem a képességei miatt van így, hanem mert máshogy kezelik, mint egy férfit.


Mi például lakásfelújítunk, jönnek mindig a mesteremberek, én (építész szőke nő kisbabával a karjában, meg egy négy évessel a sarkában) elmondom, hogy mit szeretnék, de ők direkt a férjemmel (öltönyös magyartanár) akarnak mindig beszélni.

A négy éves persze állandóan kérdez, hogy ki, mi, miért, hogyan, és mit csinál a bácsi. A villanyszerelő azóta vesz komolyan, mióta végighallgatta, ahogy elmagyarázom a gyereknek, hogyan kell egy villanykapcsolót kicserélni. Persze attól még nem én vagyok az atyaúristen, hogy ezt tudom, de a férjemnek például fogalma sincs róla. Mégis mindenki szemében ő a főnök, csak azért mert ő férfi, én meg nő vagyok.

2021. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
9%
Genetikai program és saját jól felfogott érdek. Mindig a lehető legjobb, számukra legtöbbet nyújtani tudó társat keresik. Beérik kevesebbel ha úgy érzik hogy nem tudnak jobbat találni(ilyenkor a szerelemről mint legfőbb értékről, az igaz érzelmek fontosságáról papolnak a pénzzel szemben) de azonnal dobbantanak amint jobb parti kerül a képbe. Persze mindezt megindokolják maguknak és környezetüknek egy jól hangzó szöveggel. Tehát nem a jobb anyagi kilátások miatt ült át a hölgy a másik khmmm. ölébe, hanem azért mert előző párja mellett már nem érezte nőnek magát. És Andy(vagy bárki, tökmindegy),ez a csodás, rendkívüli férfi visszaadta az ő nőiességét. Ettől dobbant meg az ő kicsi szíve,majd lobbant föl benne a szerelem lángja. Vannak persze önálló, független nők akik saját erejükből építettek karriert és ebből teremtettek maguknak kiemelkedő életszínvonalat. Minden tiszteletet megérdemelnek. De letagadhatatlanul megvan az a női réteg akik csak a sült galambot várják, a szépségükre és a p.na hatalmára spekulálva igyekeznek megteremteni maguknak azt amire vágynak, náluk sikeresebb férfiak segítségével. A kérdező által említett dobbantás tényleg jellemző az ilyenekre. Az ilyen nő soha nem játszik tiszta lapokkal, mindig nyitott szemmel jár, keresi a lehetőségeket, bebiztosítja magát, aztán számára a legjobb időzítéssel lép ki a kapcsolatból és lép rögtön magasabb szintre egy másik férfi oldalán. Az ex meg pislog mint hal a szatyorban hogy ez meg mi volt?? Megvan a magukhoz való eszük és önérvényesítő képességük, ez vitathatatlan. De akkor is undorítóak.
2021. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
91%

Tegyük fel hogy ez az eszement elmélet igaz. (Nem az)


"Mi ennek az oka?"


Az hogy a férfiak a farkukkal gondolkodó ösztönlények és ezt hagyják. *szarkazmus*

2021. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
4: szerintem nem lobbant föl az ő lelkében szerelem - az aranyásók még annyival őszintébbek is, hogy legalább saját magukat nem csapják be: a vagyonra, sikerre, befolyásra mennek (valójában más nők irigységére), és ezt maguk előtt vállalják.
2021. máj. 15. 19:01
 7/84 A kérdező kommentje:
5. ja, pont, ahogy a zsidók hibasak a holokasusztért, mert hagyták *szakazmus*
2021. máj. 15. 19:02
 8/84 anonim ***** válasza:
84%

"5. ja, pont, ahogy a zsidók hibasak a holokasusztért, mert hagyták *szakazmus*"


Nem elég hogy incel vagy, még gusztustalan is. Ég miattad a fejem...

2021. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nem irigyellek Kérdező, jó sötét nyúlüregbe estél bele :D

Hadd kérdezzem meg: igazából a kérdésednek semmi köze a fenti hölgyekhez,vagy említett cikkhez, csak kezdő aranyásó vagy, és önigazolást keresel, ugye? :)

2021. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:

8: bírom az ilyen incelező nyomorultakat gyakorin, akiknek még akkor sem jön át a szarkazmus, ha konkrétan ketten is leírják előtte, és odateszik a mondat végére.

Az ilyen s*gghülyén vajon miféle iskola segíthet?

2021. máj. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!