Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki középsuliban egy lúzer volt és később felnőttként annyira sikeres lett, hogy mindenki felnézett rá?

Figyelt kérdés
Pl osztálytalálkozón leesett mindenkinek az álla? meg a lányoknál is sikeres lett?
2021. máj. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
“Minden változik, de a lényeg nem .”
2021. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
;)
2021. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van.. bár nem akarok mindenkinek megfelelni.. nekem bőven elég ha a párom imád.
2021. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Kevés az ilyen. Aki teljes lúzer volt azt olyannyira kicsinálták iskolában, hogy önbizalom és lelki energia mint olyan, nem létezik nála. Inkább egy megállíthatlan lejtőre kerül. Egyetemre nem lesz lelki energiája menni, munkában nem fog tudni teljesíteni, esetleg ott is bántják. Szakemberi segítség itthon nem létezik, így nagyon nehezen tud ebből kijönni, van aki pár év múlva öngyilkos lesz, vagy zárt osztályra kerül mert begolyózik.
2021. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem általánosban sokat bántottak az osztálytársaim, gimiben ezekből az élményekből "gyógyulgattam". Nem voltam "lúzer" (nem bántottak, nem voltam kipécézve, maximum néha beszólogattak azok, akik amúgy is mindenkit baxogattak), inkább a háttérben maradtam, nem voltam egy társaság része sem, a saját dolgommal voltam elfoglalva, tanultam. Azóta eléggé összejöttek a dolgok, jövőre végzek orvosin, már megvan a helyem, ahol dolgozhatok, vannak kapcsolataim a szakmában, ugyan a lányoknál nő létemre nem vagyok sikeres, de párkapcsolatban élek egy férfival. Nem hinném, hogy ezek miatt bárki felnézne rám, nem is várok semmi ilyesmit, de én büszke vagyok magamra. Osztálytalálkozónk még nem volt, de kétlem, hogy elmennék, ha lenne. Akivel jóban voltam gimiben, azzal jelenleg is tartom a kapcsolatot, akivel pedig nem, arra amúgy sem vagyok kíváncsi.
2021. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!