Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Petőfi Sándor a...

Szerintetek Petőfi Sándor a mai világban mennyire lenne sikeres a nők terén ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire biztos..
2021. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagosan.
2021. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem egy gyönyörű verssel el varázsolná a nőket 😃
2021. ápr. 18. 21:58
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva nem hinném, hogy a mai XXI. századi csajok a versikékre buknának.
2021. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen
2021. ápr. 18. 22:25
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy incelnek tartanák az érzelmessége és romantikussága miatt.
2021. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Petőfinek volt kiállása, véleménye és önbizalma. Sőt, tudatosan épített magának image-et. Szerintem hatalmas nőcsábász lett volna.

Úgy képzelem el, mint egy vegán, nagyon liberális, minden tüntetésen jelenlévő személy. Még egy alter zenekara is lenne, ő lenne a gitáros, írna dalszövegeket.

De szerintem még a zenekar nélkül is nagy sikere lenne.

2021. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Huuu de nem vagytok képben a női ízlés terén :D


#4,5 Ne arra gondoljatok, hogy nektek milyen macsó állatokon ragadna meg a szemetek ha nők lennétek.

Vagy attól, hogy pl a való világhoz hasonló szennyműsorokban csak az olyan férfi kelendő, aki olvasni sem tud, még nem jelenti, hogy ne lenne őrült nagy kereslet a művelt férfiakra. Megvan a maga célközönsége az ilyeneknek.

Elég fiatal, romantikus lelkű, értelmiségi nőkre gondolni, akik hajlamosak beleszeretni a professzoraikba (akkor is, ha ez teljesen egyoldalú érzés) hiszen a férfi képes megragadni a figyelmüket a műveltségével. Vagy akik nem elégszenek meg a felszínes szorakozással, hanem felolvasó estekre, vagy kiállításokra járnak, és maguk is hajlamosak kifejezni magukat valamilyen művészi módon.

Petőfi ráadásul politikailag is aktív volt, ami manapság pláne megnyerő az értelmiségi nők körében.


Az egy dolog, hogy egy VV Kingának nem jönne be Petőfi (habár ki tudja) és az is csak egy dolog, hogy nőkből ti csak VV Kingákat tudtok elkepzelni, de a valóságban vannak összetettebb emberek is, akiknek igenis imponáló az intelligencia,pláne ha az jó kiallassal is párosul.

2021. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem alapvetően sikeres lenne. A #8-as válasza kifejezetten tetszik, nagyon jól körülírt engem és a páromat.

Életem egyik legszebb pillanata volt, amikor a barátom verset írt hozzám és gitárszó kíséretében elmondta. Egyszerűen madarat lehetett volna fogatni velem.

26/N

2021. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Fú, de utáltam Petőfit. Szerintem incel lenne.


Emlékszem, mikor a romantikus költőkről tanultunk, megragadt bennem amit a tanár mondott, hogy "elvonulnak a világtól, aztán mindenki mást okolnak a magányuk miatt".


Petőfi nekem mindig megjátszott depisnek tűnt. Mint egy emos. Nincs baja, de csinál magának, mert azt hiszi, így jobb költő lesz.


Adyt viszont nagyon szerettem. Őszintének tűnt. Mindig úgy jött le nekem, hogy akármit érez, azt teljes lángon érzi. Hitelesnek tűnt. Petőfi erőltetettnek.

2021. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!