Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok irigykedni a gazdag,...

Szoktatok irigykedni a gazdag, sikeres emberekre ? Vagy akinek jobban megy az élet, mint nektek ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akinek jobban megy az élete, függetlenül attól, hogy gazdag-e vagy nem, azokra igen. gazdag, sikeres emberekre nem...az legtöbbször csak hozzáállás kérdése, én is megvalósíthatnám, ha volna motivációm.
2021. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Én sűrűn elgondolkozom azon, hogy milyen lehet pl egy Hollywood-i sztár gyerekeként születni, felnőni. Konkrétan tudod, hogy soha nem lesz gondod a pénzzel és már eleve olyan társaságba kerülsz ahol a szüleid révén minden ajtó nyitott.

Ott van pl Will Smith fia egy tehetségtelen majom, de mozi filmekben szerepelhetett csak és kizárólag azért mert a Will Smith gyereke.

2021. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Irigykedtem még tinikoromban. Szerencsére sikerült elérnem azt, hogy az emberek irigykedjenek rám.
2021. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mindenki! Tudom hogy vannak nekik is problémáik, ezért próbálom magam leszoktatni.
2021. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem annyira nem érdekelnek mások, hogy irigykedni se szoktam. Simán hidegen hagy.
2021. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert nyugodt a lelkiismeretem és tudom, hogy én is mindent megtettem, hogy jól éljek.
2021. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Senkinek sem megy jobban az élet, mint nekem. De nem irígykedem arra a maroknyi emberre se, akiknek jobban megy, de nem ismerem őket.
2021. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha a milliárdosokra, politikusokra, celebekre, hírességekre, sportolókra és hasonlókra gondolsz, akkor nem. Mindegyiknek megvan a maga árnyoldala.


Azokra viszont, akik hasonló helyzetből indulva, hasonló körülmények között tartanak valahova, vannak céljaik, amik felé haladnak, azokra sajnos szoktam. Nem utálom őket, és nem céljai, eredményeik irigylésre méltók, mert az enyémekkel szinte senki nem tud azonosulni. Hanem a tudat, hogy ők haladnak feléjük.

2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ma már nem.
2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Irigykedni nemszoktam csak megfigyelni, mit csinál jobban nálam.
2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!