Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy embert idegesíti a...

Ha egy embert idegesíti a jelenlétem akkor mi a legjobb bosszú?

Figyelt kérdés

Alig ismer, de utál engem és ez miatt én érzem magam kellemetlenül, inkább bujkálok előle, ne is lásson.

Vagy szerintetek jobb döntés, ha igenis kimutatom előtte, ha jó kedvem van es ez még jobban idegesíti?


2021. máj. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy jókedvű, kedves a társaságábán. Ha ezt teszed lehet hogy jobban megismer, eldobja előítéleteit és megkedvel vagy mégjobban idegesíted... Te mindenképp nyersz. Egyébként az ilyen emberek miatt ne érezd rosszul magad, az az ő szegénységi bizonyítványa, ha ennyire érezteti veled hogy nem kedvel...
2021. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozz el azon miert idegesited, es ha ugy erzed nem jogos, akkor tegyel ugy mintha eszre se venned. ha eroltetett vagy, csak mindenki mast is irritalni fogsz
2021. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb bosszú, ha vidáman éled tovább az életed, őt pedig levegőnek nézed és nem hagyod, hogy bármiben befolyásolja a hangulatod vagy az életed.
2021. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Az légy, aki vagy, érezd jól magad..." (by: Charlie)
2021. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!