Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Keresztanyu sorozatban a...

A Keresztanyu sorozatban a Róza mama unokái közül melyik volt a legjobb csaj szerintetek?

Figyelt kérdés
Mármint leginkább külsőre. Egyik se volt rossz csaj, vagy csak nekem tetszett mind3? Mindegyik másért, igaz azok szoktak bejönni legtöbbször aki Ildihez hasonló, de Laura is elég szép annak ellenére hogy nem mindig a szőke csajok a bejövősek. Petra az 1nyári kalandban még nem igazán, de itt már jobban tetszett.

2021. máj. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy külsőre szépek, de a soriban két idióta p*csát játszottak mindketten.
2021. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Kegves 1-es: hárman voltak. Amúgy Petra a legintelligensebb közülük, szóval talán ő.
2021. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Laura a legszebb, de a másik kettő leány is gyönyörű. (Én lány vagyok.)


Annyit szeretnék mondani, hogy szerintem 5 napig lesznek elérhetőek megint az új részek; láttam,hogy kijött egy.

2021. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!