Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka,hogy utálom...

Mi lehet az oka,hogy utálom az embereket? Negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valaki, aki jártas a pszichológiában meg tudná magyarázni?


Én azt látom, hogy nincsen becsület, csak a hatalom és a pénz számít, mindegy hogyan éri el az ember. A társadalom azt szereti, aki fogyaszt. Aki meg tisztességesen dolgozik, éhbérért az lenézik. Egy munkahelyen eltapossák az embert, ha becsületes. Mindenki átgázol mindenkin, csak az egyén boldogulása a cél. Konzumidióta a legtöbb ember. Nem látnak a dolok mögé, azt hiszik attól értékesek, amit megvesznek. Kibeszélik egymást, intrikálnak, keresztbe tesznek, pénzért ölik egymást. ÉRDEK NÉLKÜL NEM ÉRDEKLŐDIK SENKI A MÁSIK FELŐL.


VAN, AKI NEM ILYEN, DE AZT ELTAPOSSÁK.


Így látom, de azért nem kellene utáln8m mindenkit.


Mi lehet a bajom?


2021. máj. 19. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Túlságosan a környezeteddel és a felszínes világgal foglalkozol. Ezt az energiát miért nem arra fordítod, hogy magadból hozd ki minden téren a maximumot? Pl. foglalkozz önismerettel, stresszkezeléssel, verbális önvédelemmel..stb.


Én pl. mit ártottam neked? Nem is ismersz, és én is ember vagyok.


A saját önutálatodat vetíted ki a környezetedre.

2021. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan embereknél szokott előfordulni akit valamilyen oknál fogva sok rosszindulat övez, több, mint másokat általában. Ez lehet jogos is, mert lehet, hogy abba a kategóriába tartozol, akit leírtál fentebb, de ez azokra is igaz akik messze jobb adottságúak a többitől és félnek tőle.
2021. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdem hasonlóan érezni én is. Egy haverom van de ő is csak érdekből keres ezért inkább meg vagyok egyedül
2021. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magam is utálom, ez igaz. Rnnrk mi lehet az oka?
2021. máj. 19. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy bizonyos intelligencia szint felett elviselhetetlen már az élet mert felfedezed, hogy az emberek mennyire az ösztöneik rabjai és képtelenek felülemelkedni, változtatni. Sajnos akik ezt felismerik azok kevesen vannak, mivel az intelligencia egy bizonyos szint felett egyre ritkább.
2021. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!