Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Befeléforduló, introvertált...

Befeléforduló, introvertált személy vagyok, sokszor érzem kevesebb vagyok az extrovertáltaknál, sokan nem jól ítélik meg az ilyen embereket, vagy nem is akarják, van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Amikor látom a facebookon is, ami egyébként inkább kirakat-boldogság oldalnak tűnik, ahol mindenki meg akarja mutatni, hogy milyen jól működik minden, ha meg néha nem, akkor meg jól csengő, kommersz idézetekkel teszik tele. Nem antiszociális vagyok,mint sokan hiszik, hanem többször szeretek egyedül lenni, vagy inkább a párommal kettesben, flmet nézni otthon, olvasni, sétálni. Nincs sok barátom egyáltalán, nincs annyi, mint a legtöbb ismerősömnek, társaságban sokszor nem érdekelnek a témák, amikről beszélnek, ami meg engem érdekel azzal másokat untatnám. Egyébként vicces szoktam lenni, szeretik a humorom, csak hosszú távon, ha hosszú órákon keresztül kell nagy tömegben lennem, nagy társaságban akkor vágyódom el. Kevés emberrel érzem csak jól magam, akiket jól, nagyon jól és közelről ismerek. Nem szeretem az erőltetett jópofizásokat, amit sokszor észreveszek másokon.A média az extrovertált személyiséget preferálja, a társadalomba el lett mélyen ültetve a pozitívumai azt hiszem. Kevésnek is érzem magam sokszor ezek miatt, hiszek mások ragyognak, míg én csak pislákolok, vagy fel sem villanok. Mit gondoltok. Mit gondoltok az ilyen emberekről, ti is ilyenek vagytok, vagy a kombinációja a kettőnek?
2013. aug. 18. 19:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
11%

utálom, mikor szakszavakat használnak az emberek tökre helytelenül.


egyébként a szavaidból kitűnik, hogy te is elítélsz másokat, miért ne ítéljenek el így ők is téged? úgy tűnik, te teljesen tudatában vagy önmagadnak, mi akkor a kérdés?

2013. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
#1 Milyen "szakszavakkal" van bajod?
2013. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én teljesen ilyen vagyok. Megszoktam és megtanultam ilyennek szeretni magam és nem is akarok már másmilyen lenni :)
2013. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is hasonló vagyok, ráadásul extra érzékeny is, ami nem mindig áldás. Ez van, nem lehet kifordulni önmagunkból. Először próbáltam a többséghez alkalmazkodni, de nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben, így inkább maradok mások szemében kissé talán félrehúzódó, magának való ember. Százszor könnyebb felvállalnom, mint ráerőltetnem magamra mindenféle szerepeket.

Nem bánd, hogy ilyen vagy. A személyiségedből adódóan talán mélyebben, nagyobb átéléssel éled az életed.

2013. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én INFP vagyok. Már megszoktam, hogy senki sem ért meg.
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baj van az olyan szakszavakkal, amik elvileg a köztudatban vannak régóta.
2013. aug. 18. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szinte teljesen igaz ez rám is. Ugyanakkor nem érzem magam kevesebbnek az átlagnál, csak néha talán magányosabbnak. Ennek ellenére csak annyit tudok mondani, hogy ami téged boldoggá tesz azt csináld.
2013. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, itt többen is megosztották veled az érzéseiket, hogy segítsenek neked.

Ehhez képest, csak a "szakszavakra" reagáltál.

Hát mindenki nevében: nagyon szívesen!!!!

2013. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: megfogalmaztad, ami nekem is eszembe jutott. A "köszönöm" szó nem embertípus függő.
2013. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
a facebook egy lúzerfalva. csak azért raktam vissza magam mert a külföldi ismerőseim nem használnak skypot.
2013. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!