Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért arrogánsabbak,...

A lányok miért arrogánsabbak, bunkóbbak a kortárs fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
ne személyeskedjen senki nincs rossz tapasztalatom a nőkkel, nem hagytak el nem élek egyedül nem vagyok náci... de arra emlékszem középsuliból, egyetemről hogy a lányok még a barát (tehát nem szerető) fiúkkal szemben is fölényesek és a pláne az hogy ezek a fiúk még le is térdelnek a fölényeskedés előtt
2021. máj. 19. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Mert a fiatal tizen - huszonevesek mind White Knightok akarnak lenni, es "hercegno"-nek hivnak minden lanyt.


Szoval roviden, dugni akarnak meg csajozni akarnak, ezert mindent megtesznek, meg eldobjak a sajat onbecsulesuket is talan a punciert.


Es meg nem erett be a fejuk hogy egyenlokent fogjak fel a noket es a ferfiakat. Nincs alarendeltseg egyik iranybol sem.

2021. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert rengeteg pasi koslat utánuk, és megtehetik hogy szarnak a kortárs fiúkra, ha közben van egy sikeresebb 30-as pasi aki tehetősebb és randizhatnak vele



Nyugi egy idő után fordul a kocka (minden lánynál más, van akinél már 30, van akinél később) és amikor elkezdenek beütni a szarkalábak, a ráncok, a narancsbőr, stb., és(!) nem találnak addig hosszú távú kapcsolatot maguknak, akkor visszasírnak egy-két olyan pasit akivel meg tudták volna oldani a család dolgot és a nyugodt életet, csupán huszonéves fejjel nem erre gondoltak



Már látom előre, hogy kb. 0%-ra le lesz pontozva a válasz, de ezzel szembe kellene néznie minden fiatal lánynak, ahelyett hogy felkapják a vizet 😊

2021. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt én is tapasztaltam. Nem tudom miért van. Szerintem (nem mindenki) de okosabbnak érzik magukat és érettebnek ezért azt hiszik hogy ők azok akik körül forog a világ. És a sok barom benyal nekik. Nem mindenkire értem,kérlek ne pontozzatok le :)
2021. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Röviden: mert megtehetik. Kérdésben a válasz amúgy: ha hagyják nekik/letérdelnek előttük, ne csodálkozzon senki.

Egyébként ha az emberek egy tetemes része úgy általában nem tud normálisan beszélni a másikkal, akkor mégis mire lehet számítani? Ezt látják/tanulják el, ráadásul serdülőkorban még szeszélyesebbek is, úgyhogy nincs ebben semmi meglepő.

Kivételek persze akadnak, mert van, aki nem vevő ezekre a dolgokra, de a rosszat valahogy mindig hamarabb észrevesszük.

2021. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A nők így agresszívak. A gátlásos, komplexusosak így próbálnak mentálisan lenyomni, de úgy 0-24ben. Saját tapasztalat alapján az a nő, aki állandóan bunkó paraszt mindenkivel, az marhára utálja magát. Nem kell egy férfinak sem, aztán így próbál kompenzálni. Előfordul sajnos, vannak ilyenek. Látnád munkahelyeken mi megy.
2021. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
A srácok ilyen idős korban egy közösségen belül szinte mind ugyanarra a 2-3 csajra buknak és hajtanak - akik elég k...snak tűnnek ahhoz, hogy esélyes legyen bejutni a bugyiba, és mellette tűrhetően néznek ki. Az emberek többsége meg úgy működik, hogy elszáll magától, ahogy megcsapja a hatalom szele. Ezeknek a csajoknak meg hatalmuk van a srácok felett, mert kb. mindenki pincsiként lohol a nyomukban pár smaci meg numera reményében, akármilyen parasztok.
2021. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!