Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 40-es nőről, aki még most is úgy viselkedik, mintha 20 éves lenne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy idősebb nő, teljesen átlagos külseje van. Játékos, vigyorgós, flörtölős, szívózik a pasikkal és utána kiröhögi őket..., mintha ő lenne a 20 éves bomba nő, akiért mindenki odavan. nem gáz ez a viselkedés?

#oijü
2021. máj. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, szerinted az ilyen viselkedés csak a 40es nőtől gáz? Ha bombatestű 20éves, attól elfogadható, csak mert feláll rá a farkad? Aki szívat másokat, az vállalhatatlan viselkedésű így is, úgy is. A többi meg nem kor meg szépség kiváltsága kellene, hogy legyen, hanem alap személyiség, hogy vki játékos, flörtölős meg vigyori...
2021. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Maga a kérdés aggasztó.


"mintha ő lenne a 20 éves bomba nő, akiért mindenki odavan"


Nekem ez a mondat azt árulja el, hogy irigykedsz valamilyen szinten az ő szabad viselkedésére, mert te ne teheted meg vagy nem mered és egy online fórumon akarsz random emberektől validációt keresni, hogy neked van igazad.


Szerintem hagyd békén.


A másik dolog, hogy semmi sem "gáz". Ez egy általános iskolás fogalom, amit utána már nem nagyon kéne az embereknek használni, mert egy egészséges ember túl teszi magát azon, hogy vár el tőle a társadalom és azt teszi, amit szeretne.


Csak hagyd békén. Ha neked nem tetszik, ne foglalkozz vele.

2021. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért tegyük hozzá sok 40-es nő köröket ver a 20-as éveikben járó csajokra.


Amúgy meg nem gáz. Ismerek 60+ embereket is akik fiatalosan, néha már gyerekesen viselkednek. Még mindig sokkal jobb ez, mintha valaki életunt, búval b..szott.

2021. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van ilyen ismerősöm bár engem leginkább a szerénység hiánya ami zavar. Minden alkalommal azt hallgatni,hogy őt mennyivel fiatalabbnak nézik és tudja hogy bárkit megkaphat és neki xy (szintén nő) nem vetélytárs, elég fárasztó tud lenni.

Miközben pontosan tudom hogy baromi boldogtalan,a férje nem nézi semmibe,szét is váltak,ezzel a szuper csini és fiatal vagyok szöveggel magát akarja nyugtatni. Mindeközben a fickó is felültette akivel randizott.

Én nem szólok neki,mert tudom mi van a háttérben.

2021. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Persze, nem szép dolog óvodás módjára viselkedni (szivatni a másikat, aztán röhögni a másik szerencsétlenségén), de az se szép viselkedés, amit te csinálsz, kérdező, hogy a másikat kibeszéled a háta mögött.


Remélem van annyi gerinced, hogy a szemébe is meg mered mondani neki, hogy irritál számodra az ő viselkedése. Vagy ezt csak itt mered, egyébként meg egy gyáva nyuszi vagy?

2021. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt egy 20 éves csajtól is gáz, ha szemétkedik másokkal, de egy 40-es nőnek már van annyi tapasztalata és magabiztossága, hogy ne érdekelje mások véleménye, és tét nélkül jól meri érezni magát.
2021. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a nő korával van a gond, hanem a viselkedésével, egy tini se csinálja ezt.
2021. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én birom a fiatalos, játékos embereket. 40 évesen még igencsak fiatal.
2021. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit kell elvárni egy 40 éves nőtől? Ne flörtöljön meg viccelődjön? Ülje végig a munkanapot savanyú fap-na pofával és utálja az életét meg a körülötte lévő embereket?

40 évesen még egyáltalán nem öreg az ember, pláne ahhoz, hogy ne élvezze az életét.

2021. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, zavaró.
2021. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!