Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19-20 éves lány és egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves lány és egy olyan (32 éves) férfiú, ki (tényleg) gyerekesebb (en viselkedik néha) a koránál, elképzelhető, hogy lehet szerelem? Vagy egy 20 éves csak "korabeliekkel" ismerkedik komolyabban?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

te vagy a kishölgyes csávó aki Kárpátaljáról akar nőt szerezni? :D

Amúgy én is pont 32F vagyok és szarok az elvárásokra h milyennek kéne lenni egy 32 évesnek.

2017. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi az a kishölgy? :D Mindegy, annyira nem érdekel. :)


Nem tudom, hogy itt ki kicsoda, nem vágom még annyira ezt a weboldalt.


Nem feltétlen "akarok" (feltételes módban), mert már levelezek (folyamatos jelenben) egy lánnyal, de lassan kezdene komolyabbra fordulni a dolog, és rettentően érdekel, hogy érdemes lenne-e találkozni vele, tehát, hogy ne csak holmi szimpla barátkozás legyen az egészből, hanem ha van akár csak egy kicsi összhang is a két ember között, akkor komolyabban megpróbálnám, és találkoznék is vele olyan nagyon szívesen már! De nem tudom az ő korában lévő lányok gondolnának-e egy bő tíz évvel idősebb férfiúra komoly(abb)an (vagyis a későbbiekben akár szerelemmel is)?

2017. jún. 16. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Amikor összejöttünk a férjemmel, én 18 voltam, ő pedig 29. Az első pillanattól teljesen egy hullámhosszon voltunk, azóta 8 év eltelt, épp várjuk az első babánkat. :) Működhet, ha valóban összeilletek. :)
2017. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A barátnőm 22 éves, én meg 34, működik a kapcsolatunk, szeretjük egymást.
2017. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ilyen lányoknál sok jobbat lehet találni 😁

Néhány azt hiszi,tök természetes jóval idősebb pasival összejönni. Mert ők érettek,pedig pont hogy nem.

2017. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!