Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy csúnya...

Honnan tudom, hogy csúnya vagyok? Mit csináljak, ha tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
L
2021. máj. 19. 19:43
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Ezt te döntöd el, hogy csúnya vagy-e vagy nem.

És ha úgy is látod, hogy csúnya vagy, akkor is mivan? A szépség nem egy fizetőeszköz, amivel neked az életedért cserébe el kell számolnod, nem tartozol te az égvilágon senkinek a szépséggel.

2021. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy néznek rám az emberek. A szebb embereket jobban kedvelik. Engem is kedvelnek, de csak a testem miatt. Ma meg is mondta valaki, hogy csúnya vagyok.
2021. máj. 19. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Jellegtelen, kontrasztok nélküli fej, nagy orr, táskás szemek. Abszolút ronda
2021. máj. 19. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a külsőd azon könnyen tudsz változtatni, ebben a nők szerencsésebbek. Van smink, van hajfesték, rengetek ruha-öltözködési stílus, legvégső esetben plasztikai sebészet, ha nagyon nem tudod magad elfogadni.

Vannak sminkpraktikák, hogy szebbnek mutasd a fejed, vékonyabbnak az orrod. Nem kell azokra hallgatni, akik lecsúnyáznak, nem lehet mindenkinek tetszeni, de igenis lesz olyan akinek te fogsz tetszeni. Az életben, nem feltétlenül csak külsővel lehet érvényesülni, egy kis figyelmesség, humor,kedvesség is sokan lendíthet azon hogy jobban szeressék az embert, és erre rengeteg példát láttam már. Egy magánakvaló mindenért problémázó nőt hamarabb megunnak, és megutálnak, hiába van jobb külseje.

2021. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!