Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en vagyok ilyen felszines...

Csak en vagyok ilyen felszines? Mit csinaljak hogy ne legyek?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, belso 5*os, imadnivalo, kedves, nagyon vicces meg minden klassz. De szegeny nagyon csunya. Nagyon kover, pattanasos, de igenyes oltozkodesre meg minden, csak nagyon csunya az arca es a teste is.. Rosszul erzem magam, hogy legbelul nem akarok talalkozni vele, mert rossz erzes, amikor egyutt vagyunk valahol es megbamulnak vele. Azt hiszem azert vannak ilyen gondolataim, mert regen enis kover voltam es mindig bantottak es megbamultak, ezert kialakult bennem az hogy csak a szep emberek a jok meg ilyenek.. Persze belsore ez nem igaz egyaltalan, mert belsore nagyon imadnivalo ember.


Mas is erez igy?

Ez ellen mit tehetnek? Olyan rossz erzes mert amugy nagyon szeretem mint embert.



2016. febr. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy minden ember szép a maga módján. Sz*rd le mások véleményét.
2016. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen fiú barátom. Ő is nagyon nagyon túlsúlyos és nem néz ki jól, nagyon nem, viszont mint barát nagyon szeretem. Minket is mindig megbámulnak, de nem érdekel. Kezdetben engem is zavart. Ő egy nagyon jó barát akiért bármit megtennék és nem érdekel senki véleménye, ha nézni akarnak akkor nézzenek csak. (Megjegyzem hogy az én 156 centimmel és 45kilómmal biztos érdekesen nézek ki mellete, de nagyon nem tud izgatni a dolog:) ) Gondold át te is, mi a fontosabb? Az hogy mit gondolnak mások? Vagy a barátnőd, akivel jól érzed magad?
2016. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudatosan kerekedj ezen felül és mulaszd el. Ha nincs logikus ok valamira, ne tedd.

"Mas is erez <í>gy?"

Nem. Ill aki igen... azzal nagy bajok vannak, nagyobb mint nálad.

2016. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha ez valóban a régi sérelmek miatt alakultak ki benned azt lehet agyban helyre tudod állítani, hogy elvonatzass a külsőtől, és hagyd hogy a belső megszépítsen mindent.

de ha undort érzel....

Akkor azon semmilyen akarattal nem tudsz változtatni! Betudod csapni magad ideig oráig, hogy sikerűlhet, közbe szegénynek is hagyod reménykedni.

Én 3évig éltem egy ilyen kapcsolatban és ostoroztam magam, hogy itt a tökéletes férfi és magamat hibáztattam ami miatt, nem tudodm teljesen szeretni. Nem voltam boldog vele, amit érzett rajtam, és őt is csak boldogtalanná tettem

2016. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!