Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szőrös lányról?

Figyelt kérdés

[link]

Kíváncsi vagyok ki mit gondol. Behozhatjuk a feminizmust, irreális elvárásokat, bármit.

Intelligens vitára számítok.

20N, néha szőrös.



2021. máj. 19. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék, ha ez társadalmilag elfogadott lenne, mert én sem szívesen szőrtelenítek, max hónaljtájékon, mert ott zavar amikor nagyon izzadok
2021. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tetszik, ha egy nőnek szőrös a hónalja. Máshol nem probléma, ha lábon, karon nincs túl gyakran szőrtelenítve, illetve a punci is tetszik szőrösen, meg a természetes szemöldök is. De a hónalj, na az nem. Nekem egyáltalán nem jön be.
2021. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
2-es vagyok, annyit fűznék hozzá, hogy én férfiként szőrös vagyok mindenhol, gyakran még a hátam is. A hónalj az egyetlen, ahol ha látom, hogy már kezd láthatóan nőni, akkor borotválom. Ott izzad először az ember a melegben, és tapasztalatból írom, az a szag nem túl kellemes. Nekem nagyon visszataszító a hónalj szőr, még a látványa is.
2021. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Az arca nem tetszik.

Nem zavar a szőr.

Szép lehet a puncija a teve pata alapján

2021. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha a barátnőm ezt a döntést hozná, akkor is ugyanúgy szeretném és elfogadnám a döntését. Szeretném, ha boldog lenne mellettem és jól érezné magát a bőrében. Ugyanez a helyzet az öltözködéssel is.
2021. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Egészségére, de tényleg, semmi rosszindulat, vagy ítélkezés nincs bennem vele kapcsolatban. Ha ő így érzi jól magát, és nem keseríti meg más életét, akkor teljesen rendben van. De én mégis fent tartom azon véleményemet, hogy egy nőnek illik időnként leepilálnia magát a szembetűnőbb testrészeinél, ugyanis számomra visszataszító az, amikor egy nőnek durván szőrösek a végtagjai. Nem pihékről, vékony szőrszálakról beszélek, hanem durva, vastag szőrzetről, de ez nagyon ritka a nőknél, amire gondolok, inkább a hormonrendszerük felborulásakor jelentkezhet ez (például szülés előtt/után). Én ezt nem tekintem társadalmi elvárásnak, a férfiaknak is ugyanúgy megvannak a kötelességei magukkal szemben, mint például a borotválkozás/arcszörzet igazítása, általános ápoltság és korrekt megjelenés, pénisz karbantartása, stb. Egy nőtől is szerintem elvárható már a mai világban, hogy legalább a végtagjain és a hónalja alatt odafigyeljen a szőrzetére. Öv és comb között pedig ízlések és pofonok, illetve karakterfüggő, hogy kinek áll jól egy szépre növesztett fanszőrzet.


20/F

2021. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem már az sokat elárul a társadalmi normáinkról, hogy ezt a lányt "szőrösnek" hívjuk, miközben ő egy egészséges nő és a természetes női test az ilyen, szóval a szőrtelenítettett kellene jelezni, mert nem az az alapállapot, csak mivel már jóformán nem látni ilyen nőket sem az utcán, reklámokban, online meg végképp nem, így aztán már a természetes női test van "szőrösnek" megnevezve.

Nekem tetszene, ha legalább az opció meglenne arra, hogy ha az ember lánya természetesen akarná hagyni a szőrét, akkor ne egyből leigénytelenezzék az embert. Plusz, hogy ha az emberek tudnák, hogy a szőr a nőkön normális alapállapot és a szőrtelenített forma a "mesterséges" és nem fordítva.

2021. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a férfiak 90% -a nem szereti, kifejezetten gusztustalannak tartja, ha egy nő így fest

Meg kell találnia a maradék 10% -ból, azt a férfit, aki boldoggá is teszi

Ez a nehéz


Nőként engem teljesen hidegen hagy, hogy borotválkozik e egy másik nő vagy sem

Én nőiesebbnek tartom magam borotválva.

2021. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lány szőrös.
2021. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek tartom, elsősorban azért, mert az. És szerintem a természetes nem igazán tud nem szép lenni. Legfeljebb a szokások változnak.
2021. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!