Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye arról a...

Kinek mi a véleménye arról a lányról, aki végigvideózta a kutyája utolsó napját, mielőtt elvitte elaltatni?

Figyelt kérdés
Feltette az instagramra, vagy facebookra, teljesítette az utolsó napját szegény kutyának (mint a halálraítélteknél), közben vigyorog a telefonjába. A Bochkor műsorában láttam belőle részletet. Ráadásul hiába volt idős a kutya, örült mindennek, nem úgy nézett ki, mint aki fekszik csak, meg sem tud mozdulni, de a lány eldöntötte, hogy ez az utolsó napja. Az életösztön benne volt. Szerencsére nem láttam végig, de nekem ennyi is elég volt, amit láttam. Az ilyen ember mit érez közben? Miért kell felpakolni a világhálóra? Hogy képes valaki a saját kiskutyájából bohócot csinálni? Aki látta, tudja, miről szól a kérdésem.
2019. jan. 26. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem hallottam ilyesmiről, de annyit hozzáfűznék, hogy lassan ez lesz az általános. Ide süllyed a világ, ennyit ér egy élet!
2019. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a leírásodból nem tudni mi volt a valóság és mit érzett a lány valójában. Illetve mennyire volt szükséges az altatás. Nálunk is volt olyan, hogy a kutya a döntésmeghozatal napján erőre kapott ideig, óráig. Akkor apósom le akart fotózni vele, ahogy fekszem a kutyámmal a fűben, de én elzavartam őt, nem engedtem. Utólag megbántam, szeretném azt a képet látni.
2019. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy jól érezte magát, ez volt az utolsó napja a kutyaval. Szerinted az jot tett volna a kutyanak, ha erzi hogy a gazdaja be van feszulve egesz nap? Nem tudhatod hogy mi baja volt a kutyanak. Ne itelkezz masok feltt.
2019. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Múlt vasárnap volt az ATV-n belőle részlet a hahstagbochkor esti műsorban. A teljes videót, mint írtam nem láttam, nem is kerestem, de aki nem nézi ezt a műsort, az ATV oldalán megtalálja.
2019. jan. 26. 14:49
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudjatok, de ha láttátok volna a videót és magát a műsort, akkor nem ez lenne a véleményetek. Az a kutya nem volt élő halott. Ráadásul nem vigyorgok a kamerába folyamatosan, még azt is felvette, amikor már fekszik az állatorvosnál féloldalra fektetve, mielőtt megkapta a halálos injekciót.

De még ha így is lenne, hogy valóban menthetetlen, MIÉRT kell kipakolni? Tartsa meg magának.

1-es válaszoló! Veled értek egyet.

2019. jan. 26. 14:54
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Sok haldokló ember is csinál MAGÁRÓL ilyen vlogot/blogot.

Segíteni akarnak vele. Segíteni azoknak, akik hasonló helyzetbe kerülnek. Nem kell homokba dugni a fejet!


Pár éve volt itt a GYIK-en egy állatorvos haverom. Ő korrektül és őszintén leírta itt, ha altatni kell. Annyiszor jelentették, hogy végül kibannollták. Pedig csak segíteni akart!

2019. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link, 10 percnél kezdődik. Annyiban tévedtem, hogy a Youtebe-ra tette fel. Aki nem látta, érdemes megnézni. :S

2019. jan. 26. 15:04
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekel a videó, meg ez a téma, mindenki azt csinál amit akar, de egy dolog mellett nem tudok elmenni. Feltettél egy kérdést, hogy kinek mi a véleménye róla. De fújjogsz mindenkire, aki nem veled van egy véleményen. Akkor mi értelme a kérdésnek?
2019. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Én sem szeretném megvárni, amíg előhalott lesz a kutyám. El kell tudni engedni őket. Önző dolognak tartom amikor valaki hagyja szenvedni az állatát.
2019. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
66%
Nyilván egy boldog utolsó együtt töltött napot akart, és mosolyogva emlékezni rá. Mi a baj ezzel?
2019. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!