Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vásárolnál ? Ambrus Attilától...

Vásárolnál ? Ambrus Attilától (whiskys) től,a piacon amiket ő készít a két kezével ? Mert sokaknak,nem tetszik hogy ő is árusít ? nlc.hu/tv_sztarok/20210518/piac-ambrus-attila/

Figyelt kérdés
Érték,vagy mérték ?
2021. máj. 19. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem szimpatikus egyébként az, amit képvisel. Vita felett látni lehet, hogy intekligens, életrevaló fickó. Senkit nem ölt-, nem sebesített meg. A lopott pénzekért megküzdött, mind fizikailag, mind mentálisan. Ezerszer gerincesebb embernek tartom, mint az öltönyös, intézményes bűnözőket, akik milliók életét döntik nyomorúságba, mindezt legálisan, szabályozottan, hogy még a kezüket is moshassák.


Vásárolnék nála. Korábban elvett, most meg ad...

2021. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha olyat árul ami érdekel akkor nem mindegy hogy ő kicsoda?Egyszer hibázott de már lerótta a büntetését.Nem kell a múltban élni.Nem gyilkos vagy pedofil,ennyi
2021. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne árusíthatna? Leülte a büntetését, innentől kezdve szabad ember, nyilván neki is meg kell élnie valamiből.

Akkor vásárolnék tőle, ha valamelyik termékére szükségem lenne, csak azért nem, hogy a személyét támogassam. Nem ítélem el, ugyanúgy, ahogy más ex-bűnözőket sem, ha átértékelték magukban a dolgokat és tisztességesen élnek, simán csak a felesleges vásárolgatást nem szeretem.

2021. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem vásárolnék. Más volt bűnözőtől igen, jó ha valaki új életet tud kezdeni, de nála nagyon nem tetszik, hogy sztárolják. Nem azt látom, hogy bánja a dolgokat, egyszerűn karriert csinál belőle.
2021. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Vásárolnék, ha tetszene az efféle kézműves cucc, de mivel nem jönnek be...


Amúgy bajom nincsen vele. Leülte a büntetését, megváltozott, amúgy embert nem ölt. Mi a probléma?

2021. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sem tetszik, hogy sztárolják, műsorokba hívják, lassan már ő is egy celeb. Az Ázsia expresszben folyton azt mesélte, hogy rabolt. Nekem ez nem szimpatikus. Nem kedvelem. Csendben csinálhatná a kerámiázást.
2021. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg fegyvert fognék rá, ha akarnék tőle valamit és elvenném. De csak viccből. Egyébként nem szeretem a köcsögöket. Már úgy értem, hogy ezért is nem csinálnék ilyesmit. Különben nem látnék benne kivetnivalót, hogy vásároljak tőle. Ki az, aki ennyi idő elmúltával ugyanaz ma is, mint akkor volt. Szerintem mindenkinek jár még egy esély. És ez becsületes, vállalható meló és megélhetés. Ma annyi nyilvános "senki" van, aki fele annyira sem érdekes, vagy intelligens, mint az Ambrus A és mégsem mondja különösrbben senki azt, hogy miért van ez az ember itt, meg ott, mint közszereplö.
2021. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Már vásároltam is.
2021. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Akinek nem szimpatikus az ember, miért van lepontozva?:D Vagy itt csak pozitív választ szabad írni??
2021. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!