Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az izgatottság...

Mit tehetnék az izgatottság ellen?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva találkozhatom a bálványommal/példaképemnel egy eseményen. Nem fogunk egy nyelvet beszélni, ezért sok kommunikáció úgysem lesz, de félek, hogy nagyon hülyén fogok viselkedni.

Más ember iránt sosem rajongtam még, csak őérte, ezért félek, nehogy komplett bolondnak nézzen. Autogramot kapok majd tőle, meg készíthetünk egy közös fotót is. Nagyon izgulok! Olyankor vagy elég hiperaktív (ritkán), vagy túlzottan félős (gyakran) vagyok. Ti hogy higgadnátok le?

(Ne értsetek félre, soha nem sikongatnék vagy ugrándoznék)


2021. máj. 19. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Izgatottság ellen az a legjobb, ha megnyugodsz :D De tényleg...


Bővebben: gondolj bele abba, hogy semmilyen tétje nincsen a dolognak. Azt sem tudja, hogy ki vagy, tíz másodperc múlva már emlékezni sem fog rád, azt sem tudja majd hogy látott-e valaha életében. Te összepisiled magad szinte, ő meg le sem szar... Elég abszurd és megalázó helyzetet teremtesz ezzel önmagad számára.

2021. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne parázd túl. Értem, hogy odavagy érte, de ő is csak egy ember. Ő is kócosan és szájszagúan kelt ki az ágyból reggel :)
2021. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pár másodperc alatt el fog felejteni téged, nyugi. többezer emberrel találkozik minden egyes eseményen, lehetetlen lenne mindenkire emlékeznie
2021. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!