Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az élő reklámtáb...

Mit gondoltok az élő reklámtáblákról a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, pl. Instagramon, akiknek az oldala kizárólag fizetett tartalomból áll, elvétve raknak fel csak maguktól valamit. Érdekes dolog az, hogy az oldaluk és a bejegyzéseik közötti kedvelési arány mennyire rossz. Van valakinek pl. akár több mint 100 ezer követője, de a bejegyzései alig érnek el 3-4 ezres kedvelést. Ellenben találtam olyasvalakit is, akinek csupán 60 ezer a követője, nulla szponzoráció van, mégsem ritka akár a 20 ezres kedvelés egyes bejegyzéseken.
2021. máj. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vekük kapcsolatban az az első gondolatom, hogy hogy létezhetnek olyan hülye emberek, akiknek igényük van "rá"...
2021. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több olyan személyt kikovettem már aki korábban érdekes dolgokat posztolt, de egyszercsak észrevettem hogy minden bejegyzés reklámot tartalmaz. Van amikor sietve megjegyzik hogy jajj most ez nem reklám ezt tényleg én vettem és használom ( öö miért akkor a többit nem amiket mutogatsz?) Az a trükk sem tetszik hogy már megvan a szerződése a céggel de kitesz egy kérdést hogy jajj mostanában zsíros a hajam ajánlanátok valamit? És pár nap múlva kiteszi a cég terméket kuponkoddal.. már nem hiszek el semmit amit látok neten videók, prankek , hirdetések mind fake. Egy két reklám nem zavarna , mert valószínűleg én is elvallalnek ilyeneket a helyükben de vannak olyanok akiknek csak reklámbol áll az oldaluk és semmilyen érdekes értékes dolgot nem tesznek ki.
2021. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyula 07 válasza:
Pénzért megtesznek mindent az emberek, nem hinném, hogy hasznos ez az Instagrammos szponzoráció, de állítólag van akinek beválik!
2021. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétség nem fér hozzá hogy jól élnek belőle, de amikor fel van hozva ilyen kendőzetlenül, akkor nem ismernék el, még ők vannak felháborodva ha így nevezi valaki őket. Meg amikor a nagy "öko" meg "zöld" propagandát tolják, közben meg nem látni őket kétszer ugyanabba a ruhában, havonta vesznek új cipőt, meg minden felesleges kiegészítőt.
2021. máj. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom velük.
2021. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!