Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora összegű...

Szerintetek mekkora összegű éves díjat lehet kérni azért, ha valaki a kerítésünkre szeretné elhelyezni ~2m2-es céges reklámtábláját?

Figyelt kérdés

A kerítésünk egy Budapesttől ~35 km-re lévő, ~10000 fős kisvároson áthaladó országos főútvonal mellett, egy lámpás kereszteződés saroktelkén van.

Nagy átmenő autósforgalom mellett gyakorlatilag minden irányban 50 m-en belül van egy-egy távolsági és helyi buszmegálló is. Azaz sok a gyalogos közlekedő is.


Van tapasztalatotok, vagy hallomásból vannak információitok ilyen kültéri reklámtáblákkal, azok helybérletével és az alkalmazott díjakkal kapcsolatban?

A javaslatokat, ötleteket előre is köszönöm.



#reklámtáblák kihelyezése #reklámdíjak
2012. jún. 6. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
amennyit nem szégyelltek, illetve amennyit hajlandóak kifizetni!
2012. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van esetleg valakinek konkrétabb javaslata?
2012. jún. 6. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

1500-2000 Ft/hó-t.


Anno olvastam a legnagyobb cégről, aki ezzel foglalkozott, ott írták, hogy hány táblát üzemeltet és mekkora volt az árbevétele, abból az jött ki, hogy táblánként 7500/hó a bevételük. A cégé. Gondolom, ők is bérlik a helyet magánemberektől, és utána a helyeket kiadják, plakátokat elkészítik, kihelyezik, tehát a hozzáadott értékük nagy. Ráadásul azok nem 2*2-es táblák voltak, én olyan 4*2-esre tippelném, tehát szerintem 1500-2000 Ft lenne a realitás.

2012. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel már segítettél.
2012. jún. 14. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!