Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet venni ilyen utcai,...

Hol lehet venni ilyen utcai, vagy autóút melletti reklámtáblákat, melyeket aztán bérbe adhatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A sorrendet figyelmen kivül hagytad. Előbb az engedély kell a tábla kihelyezésére, aztán lehet táblát venni.
2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem. De én nem csak szimplán venni szeretnék ,hanem azt bérbe adni.


Láttam sok helyen van olyan, hogy üres a tábla és ki van írva, hogy kiadó, vagy bérelhető + telefonszám.

2013. aug. 1. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Érthető, de ezt magánszemélyként már nem teheted meg, mert adózni is kell utána, stb

Erre nem gondoltál?

2013. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A NAV-nál adnak tanácsot, hogy milyen engedélyek és adók vonatkoznak ide?
2013. aug. 1. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek a táblák néhány nagyobb, óriásplakát-kihelyezéssel foglalkozó cég tulajdonai. A "bérelhető" feliratokat is ők teszik ki rá, ha épp nincs rá más hirdetés.
2013. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen cégem, aki ilyennel foglalkozik (én könyvelem). Egy tábla kihelyezése 2-5 millió forint, plusz évente közel félmillió a karbantartása és rezsi díj, mert fogyaszt áramot is. De ezt csak nagyban lehet játszani. 2-3 táblával csak szívni fogsz, plusz szerintem nincs hozzá pénzed se.
2013. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Se pénzed, se tudásod = vesztes vagy!


Lépj túl rajta és foglalkozzál inkább olyan dolgokkal amikhez értesz, vagy próbálj munkát keresni!

2013. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kis kiegészítés vesztes vagy ezen a területen!


Persze máshol lehetsz ász, bár erős a gyanúm, hogy nem ...

2013. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó "te", vagy ez, egy igazi gyökér vagy. Ha éppen tudni akarod, akkor van rendes munkám és sikeres vagyok benne. Ez csak egy hirtelen jött ötlet volt, hogy mi lenne ha...


Egyébként honnan veszi a többség, hogy nincs pénzem. Legfeljebb nincs annyi pénzem. Ezért nem jut előrébb ez az ország, mert itt az emberek egymást húzzák le a negítív hozzáállásukkal.

2013. aug. 7. 13:39
 10/10 A kérdező kommentje:
*negatív
2013. aug. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!