Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a színésznők re...

Szerintetek a színésznők re ilyen módon nem lehetnek féltékenyek a barátjuk?

Figyelt kérdés
tegyük fel van az éjjel nappal budapest na most onnan van igazából a való életben a párjuk és például a filmben ugye meg kel játszani egy szerepet mondjuk csókolózás jelenet szerelmeskedés stb van akkor nem lehetnek féltékenyen rá a barátjuk vagy ez hogy lehet oké ,hogy színészkedés de akkor is hogyan hát ennyi erővel valki összeálhat prostival az is csak színészkedés hisz pénzt kap nem ugye??? elgondolkodtató!!
2021. máj. 20. 22:51
1 2
 1/11 Gyula 07 válasza:
66%
Hát lehet nagy a tűrésük, vay nem élik annyira ele magukat a párjukkal... Én személyesen nem tudnék iylet megélni a barátnőmmel hisz eszméletlen féltékeny vagyok így is, nem, hogy mással még színészkedjen csókot vagy puszit.
2021. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, van akik prostikkal is összejönnek. Valóban türéshatár kérdése.
2021. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
aha akkor nekem is simán lehetne színész barátnőm vagy akár más?
2021. máj. 20. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
3as ha keresel és megvan az a türés határod akkor simán xd.
2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlandó vagy ezeket a dolgokat hősiesen tűrni, hogy mások fogdossák a kamera előtt, akkor igen.
2021. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem, ez a szakmájuk, vele járó dolog, gondolom a kapcsolat elején is tisztában voltak vele, hogy ez ilyen lesz.

Egyébként meg nem jelent semmit, csak egy szerep, ha valaki annyira félti a párját, hogy egy érzelemmentes megjátszott tevékenység miatt féltékenységet érez, akkor az nem szeretni, hanem birtokolni akarja az illetőt.

2021. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam - elméleti szinten. Én nem tudom, hogy egy normális párkapcsolatba ez hogy fér bele. Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akiknek színész párjuk volt, és átéltek ilyesmit .
2021. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen például shumacher vanda vagy bárki lehetne aki szereple valmiben vagy hogy lehet ot a magánéletükben furcsa én mindig azt érzem hogy nekm ilyen lány kellene
2021. máj. 20. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Dehogynem.Szamos olyan eset történt már hogy a filmben lévő szereplők összejöttek vagy legalábbis kufircoltak egymással titokban a valós életben
2021. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
titokban ?
2021. máj. 20. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!