Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemétség idősnek felajánlani...

Szemétség idősnek felajánlani hogy valami jelképes dologért ajándéktárgyért stb ért bevásárlok neki? (ugy hogy a cuccok árát ő fizeti)

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha segíteni akarsz ingyen tedd. Sokkal jobb érzés
2021. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
hat elegge anyagias, nem illik segitsegert ajandekot kerni
2021. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
akkor hagyom had vánszorogjon a cuccokért ő
2021. máj. 21. 15:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. oké..akkor anyádék is csak akkor segítsenek neked ha fizetsz érte?
2021. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha én idős lennék és felajánlanád, akkor leráználak. Ha még nem tudok magamnak bevásárolni, akkor nyilván már kerestem valakit, akit megbíztam a feladattal és nem rád várok.... Te kis hiéna!
2021. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Már... Előbb elírtam, mobilon nem bírok írni.
2021. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Tepfal ***** válasza:
100%

Mi lenne a célja ennek? Segíteni akarsz az idős embernek? Ha igen, nem értem, minek jelképes ajándéktárgyat kérni. Ettől függetlenül néhány idős ember ezt magától is felajánlja, az egyik néni, akinek régen segítettem mindig mondta, hogy az általa kért termékek mellé vegyek magamnak is egy csokit (azt ő fizette), a másik néni pedig a visszajárót mindig nekem adta, azt megtarthattam. Sok idős ember még ezt sem engedheti meg magának, ha azért ajánlom fel mert sajnálom, segíteni akarok neki, akkor én nem várok cserébe semmit. Elvégre senki sem kötelezett arra, hogy felajánljam.


Emellett viszont azt gondolom, hogy nem szemétség az sem, ha valaki csak pénzért vállalja el a bevásárlást. Csináltam olyat is kamaszként, hogy hirdetést adtam fel, hogy x összeg fejében hetente bevásárolok, volt, aki jelentkezett, nem volt ebből probléma, egy szolgáltatás, amit megfizettek.


De az, hogy adjon jelképes ajándékot szerintem csak megalázó, nem tudom, miért jutott eszedbe ez.

2021. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Rendben akkor vastagon fog fogni a ceruzám
2021. máj. 21. 15:43
 9/26 Tepfal ***** válasza:
100%
Váljék egészségedre, ha van, aki megfizetni, nincs ezzel gond. Jó eséllyel nem lesz.
2021. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé prosztóság.

Vagy kérj érte rendes díjat, vagy csináld szívességből. Az, hogy ajándéktárgyakat kérsz tőle, az gáz.

Golddiggerek ilyenek, nagyon szívesen "segítenek" ezért azért cserébe

2021. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!