Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy selejtes...

Van esély arra, hogy selejtes hűtőszekrényeket el lehet adni, akár jelképes összegért is?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lomtalanítás nálatok?

Akkor jönnek a brazil csapatok, megalkudhatsz velük...

2021. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs . Add le hulladekudvarban vagy ha veszel újat a forgalmazo elviszi mikor megjön az új . ^
2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
neked kell fizetni hogy elvigyek
2021. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha eladod vasgyűjtőknek, akkor jó eséllyel leszedik róla a fémlemezeket, a szigetelőhab meg valahol az erdő szélén végzi. Szóval tényleg jobb hivatalos helyen leadni. Főleg, ha régi, freonos hűtőről van szó, ott a hulladékkezelésnél a gáz szabadon engedését is el kell kerülni.
2021. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pénzt nem fogsz érte kapni így!

Én kivettem a motort,a vezetékeket,a belsejéből az alu lemezeket. A kompresszor tetejét levágtam flexszel. A benne lévő vill.motorban van réz,az olaj nagyon jó,finom minőségi vékony.

Így,ha dolgozol vele,MÉH-be össz.kapsz érte(vas+ alu+réz)kb.1500-t.

A házat meg elviszed a hulladékudvarba.

2021. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!