Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boomerek miért sértődnek...

A boomerek miért sértődnek meg ha megverik őket ?

Figyelt kérdés

Általában ez játszódik le mindig:

1. Boomer menő, nagypofályú, bármikor elverné a hülye fiatalt, keresi folyton a bajt.

2. Megtalálja a bajt, elverik.

3. Jaj a hülye fiatal bántotta szegény embert.


Talán ha az első kimaradna nem lenne bántva, a híradóban azért meg a sírás.


2021. máj. 21. 15:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
*gyerekbe
2021. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Tehát akkor csak annak van joga pofázni, akit senki nem tud megverni? Ez azért elég érdekes.
2021. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező az a bizonyos "mai fiatal", akinek csak itt nagy a pofája. Szemtől szemben meg úgy kullogna el mint egy kivert kutya, ha összeakadna egy olyan időssel, mint amilyeneket én is ismerek. Bár lehet, hogy beleállna, mert azt hinné, hogy csak egy pocakos öregember. Csak hát nem ismeri az előéletét, úgyhogy az első pofonnál igencsak meglepődne.
2021. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy csak akkor pofázhat, de ha van bátorsága ahhoz akkor ne sírjon a szája a következmények miatt se :)

Amúgy nem kell félteni, van küzdősport/bunyó múltam, edzegetek is súllyal, saját testsúllyal. Na mindjárt jön a hülye boomer dumátok a kapálás meg a fizikai munka, képzeljétek az is megy :)

2021. máj. 21. 22:40
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát, persze! OK, nyikhaj!
2021. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Üssétek a bunkókat
2021. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az idősek többsége sajnos nem tudja, hol a helye, és szerintem meg van róla győződve, hogy az emberek (különösen a fiatalok) hanyattesik attól, hogy idős. Egyszerűen nem veszik észre, hogy más világ van.


Pár hete volt, hogy hosszú hajjal (férfi vagyok) lilában bicikliztem, és valamit morgott a bajsza alatt egy nyugdíjas polgárőr, gyanítom, melegnek nézett, és valami homofób beszólás volt. Átfutott az agyamon, hogy utána megyek és nyakon vágom.

Az eszem megáll, hogy mit képzel magáról a kőbuta, múltban megrekedt boomer generáció.

Egy másik nyugdíjas meg a folyóparton jött oda, és elkezdett kéretlen tanácsokat osztogatni.

Komolyan nem értem, hogy nem félnek attól, hogy valaki pofán veri őket.

2023. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!