Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnátok nektek külsőleg...

Leírnátok nektek külsőleg milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Nagyon nincs önbizalmam és jó lenne, ha a válaszaitokkal tudnátok egy képet adni arról, hogy nagyjából mit tekintetek szépnek egy lányon.

2021. máj. 21. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 szem, 2 fül, egy orr, haj, ilyenek.

Szerintem ezt leirni nehéz, ráadásul személyenként változó. Plusz kinézetre még lehet valaki nem is tetszik, de aztán van mögötte egy olyan jellem, vagy habitus, amivel együtt meg a külső is megtetszik.

2021. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Legyen magabiztos, de ne nagyképű.


Kezdetnek megteszi. Bízzon magában, szeresse önmagát.

Varázslatossá tudja tenni a lányt!


Felőlem lehet akármilyen szilikonbomba, de ha túlságosan gyámoltalan, vagy épp ellenkezőleg túlságosan hiú, az nem bejövős.

2021. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Amin tudsz változtatni az alkatod. Az egészség mindenkinek jól áll, szóval ha van túlsúlyod, akkor adj le pár kilót, ha túl vékony vagy, akkor izmosodj egy kicsit.

Ezen kívül az arc az ami sokat számít. De ezen egyrészt nem tudsz változtatni, másrészt nem is lehet leírni, mitől szép egy arc és még egyéni ízlés is nagyon befolyásolja.

2021. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
96C
2021. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és az üzeneteket.

Tudom, hogy szubjektív ez az egész és megértem, hogy nem egyszerű megfogalmazni. A testalkatom okés, viszont az arcomat nem tudom elfogadni, akármit is csinálok (sminkelek vagy sem). Mindenkinek az arcán meglátok valamit, amitől különleges az illető, az én arcomon viszont nincs semmi ilyesmi.

2021. máj. 21. 21:53
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Tudod milyen a legszexibb arc?

A mosolygós ;)

2021. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Összkép adja magát. Menj el valami színészdébe, más bajod van neked.
2021. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Biztos van valami a te arcodon is, ami másnak tetszhet.

Nekem pl a mosolygáskor megjelenő kis gödröcskék az arc két oldalán tetszik. Nincs konkrét ideálom, de vannak olyan dolgok, amelyeket nem szeretek: Nagy homlok, nagy vagy karvaly orr, nagy fülek, mű szemöldök/szempilla - rajzolt szemöldök pl - Nem szeretem még a piercinget se az arcon, füllbevalóból is csak minimalista 1 kisebb darabb. fültágító - 15 füllbevaló - aranykarika fülbevalótól falra mászok. Ezen kívül én szeretem a vékony ajkakat, nem tudom mit esznek a felfújt méhcsípett szájakon.

2021. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Van egy elképzelt ideál a fejemben, de nem ragaszkodok olyan makacsul hozzá.


- lehetőleg ne legyen nálam magasabb a lány

- átlagos vagy esetleg kissé dundi testalkat

- előny, de nem feltétel a kreol bőr

- kislányos arc, sok mosolygással

- imponál még a laza, kicsit vagányabb, fiúsabb, oversized stílusú öltözködés


Ezek jutottak így elsőre eszembe :D

2021. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tescópolc ez.
2021. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!