Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külsőleg milyen fiú jön be?Mi...

Külsőleg milyen fiú jön be?Mi az ideálod?

Figyelt kérdés
Testalkatilag,stílus,haj,bőrszín.

2021. ápr. 16. 01:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem annyi a lényeg külsőre hogy legyen magasabb nálam, ami nem nehéz, tekintve hogy 158 centi vagyok. Mindenkiben van valami szép, és én mindenkiben meg tudom látni.

A személyiségével kapcsolatban viszont sokkal válogatósabb vagyok.

2021. ápr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Oké, akkor most az abszolút ideálomat írom le: :)


rövidebb fazonú szőke haj + ápolt szőke szakáll/borosta + barna szem

egyenes, vízszintes, vastag szemöldök, kicsit fitos, széles orr, széles száj és áll

kisfiúsan férfias sárm, kedves mosoly

focista alkat, nem túltolt, de karban tartott egészséges férfi izomzat

170-175 centi közötti testmagasság


öltözködésre nézve inkább az inges-öltönyös típus jön be, de nem az a nagymenő fajta, inkább csak vállalati alkalmazott, tanár vagy hasonló

2021. ápr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
#2 vagyok, és 25 és 40 között legyen a srác, legideálisabb, ha 36-37 éves (én 32 vagyok :) )
2021. ápr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
ja, és elvitelre legyen szíves csomagolni... :D
2021. ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
2021. ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Timothee Chalamet nagyon tetszik. :D igazabol rajottem hogy az osszes celeb crushom egy kaptafa: sörét, hullámos, hosszabb haj, kék szem, neha a nagy orr is bejon ha illik az archoz. Viszont belső teren en is valo gázosabb vagyok, vagy ha az megfelel olyan 80%ban akkor a külsőrol meg is felejtkezek.
2021. ápr. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
sötét, valogatosabb
2021. ápr. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva fogalmam sincs, a legkülönfélébb pasik mozgatnak meg. Max egy közös van bennük, hogy minimum akkora hajuk van amibe már olyan jól bele lehet túrni :D
2021. ápr. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Sportos testalkat, simára borotvált kopasz fej. 22/L
2021. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Általában a sötétebb haj+szem jön be (de tetszett már szőke pasi is), világos bőr, szakáll/borosta léte vagy nemléte mindegy, mindenképp hosszabb haj, vékony alkat (ebből nem engedek, még a normál/sportos se tetszik, csak a kifejezetten sovány). Magasság annyira nem számít, legyen minimum velem egymagas (167 cm). Van pár apróság, ami nagyon sokat tud dobni a külsőn, pl igényes tetoválások (nekem is van pár), karika orrpiercing szintén a gyengém, bejönnek még a szép, "nőies" kezek hosszú ujjakkal. Számít az öltözködés is, inkább az "alternatívabb" stílus tetszik.

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy életemben nem sok ilyen pasit láttam, maximum a tetoválószalonban, ahova járok, és koncerteken (de ott is a fellépők néztek ki legjobban :D). Szóval ez tényleg egy abszolút ideál, nem elváráslista.

2021. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!