Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire visszataszító ez a...

Mennyire visszataszító ez a személyiség? Le szeretném szögezni kérdésem előtt, hogy nem felvágás miatt emelem ki a dolgokat!

Figyelt kérdés
Na szóval, egyetemista vagyok, nemsokára diplomázom.. úgy érzem kettős életet élek, társasági és egy zárkózott életet, vagyis mit jelent ez? Azt, hogy van egy olyan hobbim amit titokba csinálok, nem mesélek erről senkinek sem, még ha barátnőm is volt ő sem tudta, népszerű vagyok és emiatt sem. Ez a hobbim, hogy nagyon szeretem az animéket 21/F szerintetek mennyire visszataszító egy ilyen ember? Sajnos egyre kevésbé van rá kapacitásom, hogy lányok után fussak, ezért jobban elmerültem a hobbimba és csak várok meg várok..

2021. máj. 21. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne válj olyan animésé aki az anime miatt mellőzi a társasági életet. Üdvözlehelettel egy másik "animés".
2021. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem mellőzöm, de gyakran elmegy egy egész délutánom vele, mint ha egy másik világba lennék, ledarálok 1 évadokat egy nap, és mikor vége üresnek érzem magam:D néha kihagytam emiatt egy-két összejövetelt.. de annyira nem befolyásol
2021. máj. 21. 22:53
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem visszataszító.
2021. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
2es. Próbálj elszakadnj picit időszakosan tőle.
2021. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az anime most kezd újra divatba jönni és a korosztályidból is biztos van, akinek hasonló a hobbyja (nekem középsuliba kB 8 ilyen osztálytársam volt,egyetmen meg akiről tudok 3)Egyeltalán nem visszataszító, főleg, ha nem nyomod le más torkán, csak megemlíted, hogy nézel ilyeneket. Amíg nem zárkozol be teljesen vagy hagysz ki sok társasági eseményt lehetőségeket miatta, addig szerintem esélytelen, hogy károd származzon belőle pl valaki sorozattal teszi ugyanezt
2021. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Legalább neked van életed.
2021. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
En 20 eves vagyok, es en is szeretem az animeket, de en ezt mindig felvallaltam. Amikor kb. 12 voltam irto cikinek szamitott, de akkoriban sem erdekelt. Mostanaban viszont kb. minden 3. ember nez animet. :D
2021. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#7es vagyok, amugy a barataim is tudjak es fullra nem erdekli oket. Nem neznek ki ilyen miatt
2021. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Nekem van olyan szerencsém, hogy a baráti körömben mindenki néz animét, tehát nem igazán tudom átérezni a helyzetedet. (én is nézek)
2021. máj. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is animézgetek 14 éves korom óta, az elmúlt bő egy évben (értsd: mióta covid van) meg aztán főleg rákaptam, sokkal otthonosabban mozgok ebben a szubkultúrában, mint az élőszereplős sorozatok vagy filmek világában. Pont ezért nagyon örülnék egy olyan pasinak, akit szintén érdekel ez, mert meglepően sok mindent ki lehet tárgyalni egy-egy mű kapcsán, a barátaimmal való beszélgetéseimbe is csomó érdekes témát beemel.

Szerintem ezt nem kell eltitkolni, ha olyan emberrel találkozol, aki vevő rá, még előnyöd is származhat belőle.

2021. máj. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!