Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, vagy lányok számára...

Fiúk, vagy lányok számára visszataszító az inkább, ha egy fiú nem bírja az erőszakot?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 04:17
A kérdező szavazást indított:
Fiúk előtt kínosabb : az ilyen ember töketlen, evolúciós zsákutca, hülye az élethez. Az ilyen alakot nem lehet komolyan venni.
Lányok előtt kínosabb : Egy férfihez ez hozzátartozik, vállalja ezt a tulajdonságát. Ilyet a lányok max arra veszik elő, h. kihasználják ameddig lehet
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Manapság elvárás, hogy egy férfi úgy viselkedjen mint egy 8 osztályt végzett kissé elmebeteg cigánygyerek aki csak az erőszakban éli ki magát,mostanában ez a férfiasság egyik mércéje

Vannak agresszivabb beállitottságú emberek meg vannak a normál emberek

Nem feltétlen így kellene mérni a férfiasság mércéjét, hogy hány fogadat verték már ki az utcán

2020. júl. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Megnyugtatlak, nem azert vagy evolucios zsakutca, mert nem birod az eroszakot. ( Az ertelmetlen szavazasbol gondolom, hogy rolad van szo. )
2020. júl. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem is tudom

Az exem nekem azt mondta csak azèrt nem képel fel mert ö nem tudna egy nöt bàntani, de amugy megérdemelném.


Most ennek örüljek hogy szerencsém van?


Màskor kapott pofont tölem (akkor is szandekosan bàntott szavakkal), nem ütött vissza nem csinalt semmit de akkor is en voltam a szànalom a szemében, hogy ezt tudom csak regàlni.


Szoval fizikai agressziot kerülö sràcok se jobb emberek feltétlen. Szerintem.

2020. júl. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bírnod az erőszakot, de néha kell csinálnod. És akkor is lehet ésszel. Pl.: Nem kell leállni bunyózni, de simán fújd le paprikasrayvel a köcsögöt! Nem kell megölni senkit, de ha kell, vedd elő a gázpisztolyt, hogy vegye a lapot!
2020. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert jo ha mondjuk legalább önvèdelmi reflexei vannak
2020. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit jelent az, hogy nem bírja az erőszakot? Ha tényleg ez a telepi proliskodás, essünk neki mindenkinek, aki kritikát fogalmazott meg velünk szemben, akciófilm yeeee stb., az a férfiak előtt kínosabb, mert a nől többsége, hacsak nem a telepi gettó proli stílust hajtod, nem ettől tart egy férfit férfiasnak.


Ha olyan szinten van, hogy elkapja a tekintetét a filmen egy erőszakosabb jelenetnél, elsírja magát; ha beszólnak neki, elbőgi magát; ha egy nála kisebb, gyengébb emberrel sétál, és megindulnak felé balhézni, akkor sírva elrohan, és a másikat otthagyja a lecsóban, ahelyett, hogy magával húzná, az leginkább mindkét nem előtt kínos, de nők előtt talán kínosabb, hogy még csak egy kis lépét sem tett azért, hogy biztonságban tudja.

2020. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!