Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csúnya vagyok és buta,...

Ha csúnya vagyok és buta, mivel kompenzáljam?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépséggel és ésszel.
2021. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aggyal .
2021. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Humorral, jólelkűséggel pl. Nem lehetséges, hogy csak te látod így? És amúgy is próbáld meg magadból a legjobbat kihozni. (azt hiszed)Csúnya vagy-> válts frizurát, fogyj le, figyelj a táplálkozásodra, változtass az öltözködéseden, sportolj. Buta vagy-> tanulj, olvass, légy tájékozott. Hidd el, hogy változtatni tudsz.
2021. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy buta vagy, kompenzáld azzal, hogy tanulsz, művelődsz hogy kevésbé legyél buta. Ebbe nem szabad bele törődni, tenni kell ellene.

Azt hogy csúnya vagy annyival tudod kompenzálni hogy megpróbálsz előnyösen öltözködni, ápoltan megjelenni.

2021. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Pénzzel.
2021. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Humorral, jóindulattal és kedvességgel.
2021. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Meg kell próbálni kihozni a legtöbbet abból amiből lehet. Ugyanebben voltam (lány). Hát belefektettem csomó időt, sokat ápoltam a hajam és a bőröm, odafigyeltem a diétámra, elkezdtem nőiesebben és divatosabban öltözködni. Az arcom mindig csúnya marad, és azt hittem, hogy így hiába a többi, de sokat változott az emberek hozzámállása ezek után. És én is magabiztosabb lettem. Nézz pinteresten outfit-eket és idővel ráérzel az öltözködésre. Meglepően sokat számít nőknél és férfiaknál is. Ha férfi vagy méginkább, mert ritka hogy egy srác stílusosan öltözködik. Egy kiedzett testtel pedig automatikusan rengeteget adsz az összképhez, akármilyen is az arcod.

Vagy: a lazaság és a humor felülír bármilyen kinézetet, de megértem, hogy amikor az ember utálja magát és alacsony az önbizalma, akkor nehéz ilyennek lenni.

Én is butának tartom magam, de ha hajlandó vagy csomó időt belefeccölni, akkor sok seggeléssel és szorgalommal lehet javítani ezen is.


Hidd el, ugyanez volt nálam is amit írsz, én is pont ilyen kérdést tettem fel 5 éve, de lehet sokat javítani. Ezek egyszerű tippek, de régen bármit megadtam volna, ha valaki ezt írja nekem ahelyett, hogy "kedvességgel, és szépséggel" vagy "fogadd el önmagad". Kevesen értik, hogy milyen a legrosszabb fajta önutálat és önbizalomhiány. Az elfogadás is fontos, de ha szeretnél változtatni, hogy jobban érezd magad, akkor tedd azt, mert tényleg lehet, akárhogy is nézel ki most.

2021. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is honnan gondolod, hogy buta vagy? Ezt mondják neked? Nekem mindig az anyám mondja, régen el is hittem, de már(fiatal) felnőtt fejjel rájöttem, hogy inkább csak szimplán tapasztalatlan vagyok. De tudsz tanulni, pl nyelveket, szakmát vagy valami érdekeset hobbi szinten, attól függ mi érdekel.

Ami a csúnyát illeti, sokmindent tudsz kezdeni a külsőddel: megváltoztathatod a stílusod, a hajad, sminkelhetsz stb. Lehet más nem is lát annak, csak te látod olyannal magadat.

2021. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Humorral, kedvesseggel, udvariassaggal

Illetve szorgalommal

2021. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves és szorgalmas
2021. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!