Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul megválasztott szemüveg...

Rosszul megválasztott szemüvegkeretet mivel lehet kompenzálni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem túl nagy lencséjű és keretű szemüveget választottam.


Az optikus hölgy volt amire azt mondta, hogy na ezt ne, viszont a jelenleg kiválasztottat támogatta.

Ennek ellenére a családtagjaim szerint előnytelen.


Kerek fejformám van, és eddig egyáltalán nem sminkeltem magam, mert úgy éreztem, hogy az előző szemüvegem épp elég az arcomhoz. Nagyon szerettem!


Kérlek segítsetek! Nagyon kétségbe vagyok esve :O



2017. jún. 28. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Most a nagy keret a divat, én sem találok kicsit, a keskeny szemüvegeknek vége. Majd megszokod. Ha nagyon nem jó, csak kicseréltetni tudod. Inkább a barátaidat kérdezd, de mindenkinek idő kell egy új dolgot megszokni.
2017. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess képeket olyan keretekről, mint a tied. Te is olyan szép vagy benne, mint azok a modellek, egész biztos!!! Tényleg!
2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És határozd el, hogy soha többé nem vásárolsz úgy (semmit!!!), hogy az eladó tanácsát kéred! Előre döntsd el, hogy mit akarsz!
2017. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy keret most a duvat de ha tenyleg ennyire nem jo akkor jatsz a hajaddal illetve a kiegeszitokkek pl lehet hogy a leengedett haj egy jo fulbevaloval tok jol mutat majd vele
2017. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!